Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos, hozzátáplált babám...

6 hónapos, hozzátáplált babám kemény kolbászokat nyom 4 napos időközökkel! Ez nem normális! Vagy igen? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megfigyeltem 7 hónapos babámnál, hogy akkor fordul nála ilyen elő, ha kevesebb folyadékot iszik. Nem lehet ez az oka? Nem vagyok biztos benne, de én így tapasztaltam.
2010. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

több folyadék, és sok őszibarack,narancs,ill. körte és szilva. ezek mind széklet lazító ételek/italok.

az alma,banán,sütőtök,és paradicsom viszont fogja a székletet. Lehet,esetleg,hogy többségében székletfogó kajákkal eteted?

2010. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Almát naponta kap. De érdekes, hiszen annyira nyomulnak az almával! "Ezzel kezdd a hozzátáplálást! Minden ételbe tegyél almát, hiszen az már ismerős íz neki! Ha nem elég édes, tegyél bele almát!" Mindig és mindenhol az alma! Aztán tessék, olyan szorulása van tőle a fiamnak, hogy ordítva kakil...
2010. máj. 20. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
ez azért van mert most kezdted a hozzátáplálást. 2-4 hét alatt helyreáll az anyagcsere és rendesen fog kakilni
2010. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alma hasfogo. Attol mehet nehezen neki a kaki. Es igen, ugy variald a gyumit, hogy legyen benne szekletlazito. A kortevel vigyazz, nekunk az is fogta a hasat. Narancsot otthon nem divat adni ekkora babanak, de itt, ahol en elek (mediterran orszag), mar 5 honapos narancslevet itatnak a gyerekkel,ugyhogy szerintem te is probald ki nyugodtan. Az en fiam 7 honaposan kapott eloszor.
2010. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13:11-es vagyok

miért nem hiszitek el hogy helyre fog állni ? nem az almától vagy a körtétől van székrekedése. miért nektek azt okoz ? egyszerűen csak a gyomruknak meg kell szokni az ételeket. eddig csak anyatejet kapott.

hidd el, el fog múlni. nekem is kis nyuszibogyókat nyomott úgy hogy csak vörösödött a kis feje. de elmúlt 1-2 hét alatt

2010. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!