Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit köhög. Mit csináljak?...

Kicsit köhög. Mit csináljak? Rohanjak rögtön a dokihoz? Eltúlzom, ha elviszem, vagy felelőtlen vagyok, ha nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én babám is köhögött már,nem rohantam vele orvoshoz.DE ha napokig tart,csúnyán köhög,orrfolyása,láza van,akkor mindenképp orvos!
2010. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit fájhat neki,mert becsukja a szemét amikor nyel,de így is a kenyeret kéri és nem a pépeset.Nem lázas,jó hangulatú.
2010. máj. 20. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha holnap is fáj neki,akkor vidd el a dokihoz,ne szenvedjen szegény.
2010. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én biztos elvinném holnap.

Hosszú hétvége lesz, és inkább a saját gyerekorvos lássa, mint valami ügyeletes a hétvégén...

Patika sem lesz nyitva, szóval inkább holnap vidd el, nézze meg, mint a hétvégén idegeskedj, hogy miért is nem vitted pénteken...

2010. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként én mindig elviszem dokihoz, mert azt nem látod kívülről, hogy a tüdeje milyen állapotban van, meg hogy a füle nincs-e begyulladva, mert annak egyértelmű tünete nincs.
2010. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na,elvitted? Mi a diagnózis?
2010. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit piros a torka.Fiolás C vitamint írt föl.
2010. máj. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!