Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok fogzásra?

Mit használtok fogzásra?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak most jönnek a felső metszőfogai, nagyon szenved, nem tud aludni, félóránként ébred.

Dentinox gélt próbáltam, nem használ, Nurofent is adtam neki, de utána is csak 2 órát tudott aludni, tehát ez sem az igazi.

Javasolnátok valami bevált szert?


2010. máj. 21. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, Chamomilla CH15 esténként 5 golyó, ezt adom a kislányomnak, ébredés nélkül alszik este fél 9-től reggel 8-ig, pedig 3 foga is jön most!

Szóval nála nagyon bevált, 100 golyó van egy fiolában, 595 ft.

2010. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 9hónapos csajszim már 8 foga van! most jön még kettő elmentem dokihoz mert már nagyon sirt és egy gyogyszertári üveges ecsetelőt adott ami elzsibbasztja kicsi ínyét nekünk tökéletesen bevált egyszer sem sír éjszaka h fáj a fogacskája :)

PRobáld ki én ezt ajánlom Üdv:Niki

2010. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Az "esetenként" mit jelent? Ha látom rajta, hogy szenved? Napközben nem viseli rosszul, csak alváshoz adnék neki valamit. Elég, ha este egyszer kap?

2010. máj. 21. 09:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Ezt az ötletet is köszönöm, végső esetben elmegyek akkor dokihoz felíratni, nagyon kéne már egy kis alvás mindkettőnknek :(

2010. máj. 21. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!