Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit használsz...

Milyen babakocsit használsz mennyire vagy vele megelégedve és menyiért vetted? Ujra ezta fajtá vennéd ha most kéne venned?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kölcsön kaptunk egy Bergon Cross babakocsit, nagyon szeretem,mert nagy, strapabíró, de csak annak ajánlanám, aki kertesházban van és a környéken sétáltatja a babát, autóba horror barakni.
2010. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kertes illetve lakotelepi lakásba kellene.
2010. máj. 21. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Bergon 2dx-ünk van,a bolygó kerekes és fogalmam sincs mit kezdjek vele.Kezdetben el sem tudtam volna ebben az árban jobbat,aztán kinőttük a hordozót és maradt a kézben cipelés mert idézem az előttem szólot,a kocsiba berakni horror.Nagy és nehéz,semmi nem fér el mellette.most keresünk sportkocsit.mi falun lakunk,itt eddig tökéletes volt...DE!!!Ha én most vennék,és lenne rá pénzem tuti 3 funkciós,nagy kerekűt vennék.Mi megvettük a bergont 50000-ért a hordozót 20000ért és most egy közepes minőségű sportkocsi 25000-be kerül.szóval ez majdnem 100000,amiért már kapnék 3 funkciós,hihetetlen könnyű vázú,egyszerű 3 funk.babakocsit és nem dillemáznék,hogy milyen hordozó,milyen sportkocsi...stb.:)))De akkor

ennyire tellett.Szeretnénk még egy babát,de babakocsi ügybe meg vagyunk lőve teljesen....

2010. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...pl.itt van ez,na ennek az árától mindig begurulok,hogy mi ilyet vettünk.)))

[link]

Vagy ez

[link]

Én már tuti ilyenekbe gondolkodnék,bár hozzáteszem,hogy ezeket egy éve még 120000 alatt nem nagyon mutogatták...

2010. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Graco Ultima ts-es van (barna-zöld).

[link]

14 hónapja haasználjuk, lányom születése óta, vízszintesig dönthető, újszülüött szűkítő is volt benne (mint a hordozóban)

A babahordozót 10 hónaposan nőtte ki.

Nagy a kosara, bolygókerekes, másfél éve is 50 ezer forint volt.

Vettem hozzá egy Graco , ugyanilyen színű pelenkázóstáskát.

2010. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baby design mini

[link]


Nekünk ilyen van,és nagyon elégedett vagyok vele,nekem 8hós mult a kisfiam,ö is és én is imádunk ezzel a kis "járgánnyal" sétálni!


18990ft-ért vettük!

Nekem is fontos volt,h könnyü legyen,és ez tényleg az,pikk pakk meglehet emelni,és nekem kényelmes a fogása is,h ha fel kell emelnem!


Én nagyon szeretem,ugyh én tuti ilyet vennék akkor is ha újat kéne vennem!

2010. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Raf-pol twist van az is bolygókerekes. Hordozóval együtt volt 52000ft. De legalább 16kg + plusz van hozzá egy óriásbébim, aki 4 hónaposan 9 kg. :)) Mikor megvettük, anyuék kifizették, mondván ezt kapjuk tőlük ajándékba. Hát megmondom őszintén, csak azért néztem ki ezt, mert erre lett volna pénzünk. Most mi is akarunk venni egy sportkocsit, anyu meg megvan sértődve,hogy minek?! Nem érti, hogy semmi más nem fér be a csomagtartóba. Ja, és ha tehettem volna, én a peg perego pliko p3-at vettem volna mózessal, meg hordozóval.


Egyébként tettem fel egy kérdést, itt a link, jó sok választ kaptam rá.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!