Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet megduzzadva a...

Mitől lehet megduzzadva a nyirokcsomója 3évesemnek?

Figyelt kérdés

Már régota észrevettem,hogy meg van duzzadva. Doki szerint elmulik. Valamikor látható,valamikor nem.

Tnap itt volt a védőnö megkérdeztem töle is. Az volt a válasza,hogy lehet van egy repedés a koponyáján és azért van megduzzadva. Amugy nem beteges.


2017. júl. 14. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisgyerekeknél gyakori. Az én kisfiamnak is évek óta, már egészen pici korától fogva meg vannak a nyaka mentén két oldalt duzzadva a nyirokcsomói. De pár éve nekem felnőttként is. Mindketten voltunk vérvételen, semmi bajunk nincs. Nekem egy autoimmun betegség miatt van. Azt mondták, lehet, hogy egyáltalán nem múlnak el teljesen.

Egy korábbi légúti megbetegedésből maradt vissza. Nyilván a kisfiamnak is.

2017. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8%
Pajzsmirigy pl huzattol szokott megduzzadni, vagy pl ha nincs megszaritva a haja, ilyesmik
2017. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!