Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babának milyen cumisüveget?

Bukós babának milyen cumisüveget?

Figyelt kérdés

Kap ciciből és tàpszert is. Sokat bukik kaja után még 2 órával is jön vissza a kaja. Sűrűsítőt probáltuk attól is ugyanúgy jött a kaja. Cumisüvegen de a cicin is sokszor cuppog, a vákum megszűnik olyankor és látni a buborékokat ahogy a lyukon megy be a cumisüvegbe. Kicsit erre is gyanakszom hogy bukik mert így biztos levegőt is nyel.

Nálatok melyik cumisüveggel nyelt kevés levegőt vagy javított azon hogy minél kevesebb tàpszer jöjjön vissza? Mam és tommeet próbàltuk.


2017. aug. 27. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam körülbelül fél éves koráig bukott. Tök mindegy volt, hogy pépet evett vagy tápszert vagy szopizott. Egyszerűen a gyomorszája nem volt még erős a záródásra. Nekünk ezt mondták.


Az sem segített ha evés után emelve volt a feje, tehát nem vízszintben volt hanem mondjuk pihenőszékben.


Szerintem elmúlik majd nálatok is. Mi amúgy MAM üveget használtunk, az szelepes.

2017. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szilárdabb ételek biztos megoldjàk meg a fejlődés csak rossz nézni ahogy bukja vissza.
2017. aug. 28. 04:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom refluxos, így rengeteget bukik, nekünk az avent cumisüveg vált be legjobban, illetve nagyon dicsérik a dr. Brown cumisüveget, ami durekt bukós babáknak van kifejlesztve, de Magyarországon szinte lehetetlen szerezni, most fogok rendelni külföldről.
2017. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Én annyit vettem észre, hogy amikor a mam üveghez 3-as cseppmentes cumis végre váltottunk, lassabban tudott enni és onnantól ritkábban bukott. Gondolom nem zúdult a gyomrába a tápszer.


De igen, a hozzátáplálás már sokat javított ezen, de addig el kellett jutnunk, hogy el tudjuk kezdeni..

Amúgy, most 8 hónapos a fiam. Pont tegnap evett meg sok zabkását és pl abból is jött vissza neki. Csak az már nem olyan bukás volt mint korábban.. Szimplán sokat evett. Szóval én azt látom, hogy korral múlik.

De ha sugárban jön ki a gyermekednek, akkor dokinak mutasd meg. Nekem ezt mondták. Amíg folyik addig nem kóros, de ha esik a súlya és sugárban jön ki, az vizsgálatot követel.

2017. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látta orvos, az ő javaslatára kapott sürüsítőt de az sem vált be. A következő az AR tápszer hátha. Meg még a cumisüveget próbálgatom majd.
2017. aug. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!