Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Mekkora DM-es...

Kedves Anyukák! Mekkora DM-es Babylove pelenkát és bugyipelenkát vásároljak a tündérkémnek? Folytatás lent ;-)

Figyelt kérdés

Szeretnék kislányomnak vásárolni a fent említett pelusokból. Jelenleg 8,5 kg, 71 cm és elég hurkás a gyermek ...és rengeteget kúszik,mászik (1 hét múlva lesz 8 hónapos). Melyik méretet ajánlanátok és érdekelnének a tapasztalataitok is ezekről a pelenkákról!

Jelenleg Pampers Aktiv baby-t és Huggiest használunk, de most váltottam ki a baba bónuszt és a pontgyűjtő kártyát, így gondoltam kipróbálnánk :-)

Előre is köszönöm a segítségeteket!!!


2010. máj. 28. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Méretről nem nagyon tudok nyilatkozni, mert már az én kisfiam 21 hónapos. De a pelenkáról annyit, hogy szerintem nagyon jók, csak éppen nem olcsók! Szerinte a Liberóra hasonlít a legjobban. Mindig úgy veszek pelust, hogy kuponnal, nekem is van DM-es kártyám, de én azt tapasztaltam, hogy így sem olcsóbb. Pampers kupont állandóan küldtek, így míg kisebb volt mindig azt használtam. Viszont kb. fél éve áttértem a Liberóra, mert darabárra az jön ki a legolcsóbban (50 pontos kuponfüzetben van 25% Joker termékes kupon + szokott lenni 400 Ft-os kupon). De ugyanez a helyzet a Pampers-el is, így ha spórolni akarsz, szerintem maradhatsz a már bevált pelusnál! DM-es pelusra nem szoktak küldeni kupont, arra csak a végösszegből lejövőt, vagy a 25%-os kupont lehet felhasználni. Remélem érthetően írtam ezeket a kuponos dolgokat. :)
2010. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi használtunk DM-es pelust, szintén pontgyüjtő kártyára:) Nagyon szerettük, azóta Pampersre használom a 25%-ot, azt használunk éjszakára. Nappalra Bo-Gi pellt használunk. Bocsi, ha eltértem a tárgytól. Na szóval 4-es méretet vedd, az 7-18 kg közötti. Bugyi pelusát még nem, vettem.
2010. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is szintén pontgyüjtőre veszem neki a DM-s pelust.7-18kg-ig van a pelenka amit érdemes venned a babádnak,mi is azt használjuk,én nagyon szeretem.Eddig még pici volt pamperst használtunk,majd hónapokig a liberot egészen mostanáig.Kb:3hónapja tértem át a DM-s-re dettó olyan mint a libero és pontgyűjtőre(25%kedvezményre)2800ft-ért kapom meg a 84db pelust.Bugyi pelusát most akarom kipróbálni...

2010. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat :-)

2010. máj. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!