Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjetek el tudja viselni a...

A férjetek el tudja viselni a gyereksírást, nyűgölődést? Nekünk ikreink vannak és teljesen kivan tőle, néha már veszekszik velük annyira idegesíti, főleg mióta az idő miatt nyugtalanok. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Cseréld le!!!
2010. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párom alapjában véve türelmes ember,de van hogy elege van mindenből, és ha a fiunk éppen rossz passzban van,vele is veszekszik.Ilyenkor inkább elkülönítem őket.Félre dobom a házimunkát,és elviszem sétálni a fiunkat amíg apa lehiggad, de nem tudom ikrek esetében ezt hogyan is oldanád meg.Nem egyszerű, de ha bele gondolsz,egy család életébe nem csak a jó kedv szerepel, ott vannak a rossz kedvel járó zsörtölődések,veszekedések is.Nekem 6 testvérem van, és egy ikertesóm is...nálunk is sok volt a veszekedés,de igazi család voltunk...szegény anyukám.
2010. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen elviseli, hisz gyerekek. No nekem biztos nem pattogna. Rakd ki.
2010. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Uhhh, sajnállak. Ez nem normális szerintem. Tényleg, ha mód van rá menjetek el sétálni, nem azért írom, hogy az ő helyzetét könnyítsd, hanem mert a kicsiknek és neked semmi szükségetek arra, hogy velük veszekedjen. (és én átgondolnám, hogy biztos jól választottam e meg, ki legyen a gyermekeim apja, és szükség van e rá...)
2010. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem szokott rajta kiakadni.Csak látom rajta, ha fáradt, nehezen viseli.Ilyenkor felkerekedek a babámmal, és megyünk a mamához, keretsztszülőkhöz, vagy egyszerűen csak sétálunk egy nagyot.Esetleg kimegyünk az udvarra hintázni.Ha éjjel áll a bál, akkor nincs más megoldás, a konyhában szórakoztatjuk egymást, hadd aludjon apa.Eddig még nem panaszkodott.

Nem tudod elvinni őket Te is valahova vendégségbe ha apa már totál kivan?Vagy menjen ő anyósodhoz pihenni (ha megoldható).Meg aztán az neked is egyszerűbb lenne.

Nem irigyellek.Azért ikrekkel mégis csak nehezebb.

2010. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Na azért nem üti-veri őket, hogy rögtön azt tanácsoljátok, rakja ki a gyerekei apját!!! Gondolom fél év alattiak az ikrek. Ez egy teljesen új helyzet számára is. Nem is egy, hanem kettő bömbimasina bolygatta fel teljesen mindkettőtök életét. Te ösztönből maximálisan próbálod őket ellátni, míg a férjednek ezt tanulni kell, ami időbe tellik. Adj neki időt! Te se ugorj minden "hisztijére", néha engedd el a füled mellett, ne vedd magatokra. Nem utálja a piciket, csak néha sok a sírás és nehezebben viseli. Legyetek többet levegőn, hátha ez is nyugtatná a kicsiket. Hozzá fog szokni idővel. Próbáld kerülni az ebből adódó konfliktushelyzeteket. Nyugi, meg fog ez oldódni! Este beszéltetsd erről, kérdezd róla, légy megértő, hallgatsd meg, had beszélje ki magát.
2010. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos koráig bírta csak. Aztán lelépett. Kitartást az ikrekhez! Gondolom nem lehet könnyű velük.
2010. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hu,hát kár volt feltennem ezt a kérdést,látom már..Azért sok férfit megszégyenítő módon mos,főz hónapok óta,takarít,segít nekem minden házimunkában,kivasal egy rakatnyi holmit.Imádja a fiait,pelenkáz,kakából kimos,etet,büfiztet,játszik velük.A helyzet nem fekete-fehér és kész,többrétű a dolog.Egyedül a nyűgölődést viseli nehezen,s nem hiszem h " ki kéne raknom" ezért.Amúgy 7 hósak vagyunk,és nem kifejezetten problémás gyerekek,éjszakáink is alvással telnek,dupla örömünk van bennük,igaz dupla munka is.Köszönöm a válaszokat,máskor jobban meggondolom kérdezzek e vmit is,ill. hogyan tegyem azt.Üdv!
2010. máj. 30. 15:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!