Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnal is elofordult ilyen?

Csillka kérdése:

Masnal is elofordult ilyen?

Figyelt kérdés
5,5 hos babam aki tapszeres, hetente kb.2-3 alkalommal alvas kozben mintha jonne vissza egy buborek etellel egyutt jobb esetbe nagyot nyel rosszabb esetbe mintha fulladna meg fel kell vennem akkor egyet nyel es alszik tovabb, nagyon ijeszto. Van h egesz hetig egyszer sem csinalja van nap amikor 2-3 szor is igy mindig ott kell legyek ha alszik.ilyenkor rengeteget purcol es enni sem akar nagyon. Jol fejlodik es tej is nagyon ritkan jon vissza minimalis mennyiseg viszont van h nem akar enni es huzza fel a labait sir, purcol es inkabb ilyen napokon jon ez a fuldoklo valami. Dokival besz azt mondta a bofi jon vissza + sok nyal , most fogzik ketto metszo mar kibujt. Ugy 3 hos koraig nem csinalta azota csinalja. Volt valaki hasonlo helyzetben ?
2017. okt. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ezt mindig csinálta, refluxos volt 3 hós koráig, mondjuk arra rálöttem, hogy ha nem vagyok ott, akkor is jön fel neki tápszer és nem lesz semmi baja.
2017. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neha nekem is de ket napja durva. Az ejjel legalabb tizszer vettem fel. Nappal semmi gond. Rengeteget purcol. Es azt mondjak hat hos korra kinovi de o mar ot es fel hos.
2017. okt. 18. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!