Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a napirendünkről?

Mi a véleményed a napirendünkről?

Figyelt kérdés

Első baba, nem tudom jól csináljuk-e. ..


7-8 körül kelünk, szoptatás, pelenkázás kb 1 óra majd megreggelizek, játék és 10 körül alszik kb 1 órát. délben szopizik és utána alszik 2-3 órát maximum 4-ig. Ezután rövid séta, babakocsiban szundit de nem mélyen. 6 körül szopizik megint és ilyenkor még alszik 1 órát. 8kor van fürdés, 10-től alszik, általában 1szer kelünk enni. A délutáni sétát szeretném áttenni délelőttre mert estefelé mindenki befűt és füst van. Változtatnátok még valamit? Jó ez így?


2017. okt. 20. 22:23
 1/10 A kérdező kommentje:
3 hónapos a baba
2017. okt. 20. 22:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha Nektek igy jo!

Semmi rossz nincs benne.ilyenen ne görcsölj!

2017. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is így csináltuk. Déli szopi után menjetek sétálni.☺

Nincs ezzel a progival baj!

2017. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jo, de ennel tobbett vidd a levegore, kell neki !
2017. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az egész napirendesdi teljes baromság, egy 3 hónaposnak tök mindegy mikor viszed ki sétálni, később, mondjuk 1 évesen már lesz ennek jelentősége, mert abban a korban már a napirendtől érzik magukat biztonságban. A lányom minden reggel alszik pár órát. Ez akkor a napirend? Ö akarja így, nem én, söt nekem tök mindegy, hogy mikor alszik, 4 hónapos, sétálni teljesen random viszem, sőt fürdetni is akkor szoktuk ha kakált és nem esténként, semmi gond nincs ezzel, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, lehet, pont azért, mert nem szekáltam semmilyen napirenddel.
2017. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összesen csak 4-szer eszik?
2017. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 kor is eszik és éjjel is egyszer. Így 6szor de van hogy becsúszik még egy ha igényli.
2017. okt. 21. 09:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt láttam, hogy írtad, hogy éjjel eszik egyszer, nekem azzal jött ki összesen a 4, de mindegy. Ha 6-7-szer eszik, akkor jó. A többi tök mindegy, úgyis folyamatosan változni fog, különösen az alvása.
2017. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

na várjál: reggeli 8-9 közt, aztán ebédel 11-12, 4kor eszik még, 6 körül, vacsora 8-9 közt, és éjjel 4 körül.


Ezt nem én erőltettem rá, valahogy így alakult ki, főleg az alvások, de tény, hogy nem iszsz baba, mert próbáltam, de csak hasfájás lett a vége ahogy a félig emésztett tejre ráment az új és sosem volt nyugodt, nem aludt jól. Eleinte 2 óránként szopizott, aztán ő igényelte ritkábban.

2017. okt. 21. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Màzli :D Nekem màsfél órànként szopizott. :D

Teljesen jó a napirend, ha nektek megfelel. Én de 10-kor vinném sétàlni. Elintézném vele a boltot, postàt...ilyeneket is. Nagyobb koràban már random vittem ki, mert ha megszokta h minden délelőtt megyünk és nem tudtam vinni, akkor oltàri hiszti volt. De így is mentünk minden nap, de ennek az ideje volt változó.

Ha nem mélyen alszik délutàn, akkor lassan lehet àtàll napi 3 alvàsra. De sztem ezt a séta idejének megvàltoztatàsa megoldja.

2017. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!