Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell ébredéskor adni a...

Meddig kell ébredéskor adni a tejet a kicsinek? Mikor kell ébredés után rendes reggelivel kínálni majd ezt követően a tejet adni?

Figyelt kérdés
13 hósak leszünk és ébredéskor kapja a 2dl tejitalát, majd 9 körül reggelizne velem, de mostanában nem hajlandó enni. Eltelít a tej vagy más oka lehet? Mikortól nem kell az ébredésnél a tejci és "felnőttesen" étkezni vagyis reggeli utána a tejecske kakaó stb.?
2010. jún. 1. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért gondolod, hogy tejet "kell" adni a gyereknek.És főleg egy 13 hónaposnak. Ha nagyon korán ébred persze adhatsz neki tejet, de ebben a korban már nyugodtam reggelizhet és ihat utána tejet.
2010. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell tejet adnia egy ekkora kisgyereknek. Nekem a nagyobb sosem itta meg a tejet, ő ébredés után rendesen reggelizett, a kicsi meg engem szinte félrelökve kotor a konyhába a tej miatt, anélkül nem indulhat a nap.
2010. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, a "kell"-et úgy értem, hogy nem feltétlenül kötelező ezzel indítani a napot, próbáld ki, hogy megreggelizik, és a reggelihez kap egy bögre tejet.
2010. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam most lesz 2,5 éves és ébredés után csak a tejet fogadja el,majd kb 1/2 óra múlva eszik csak rendes kaját.Ő nem tud ébredés után rögtön szilárd ételt enni.
2010. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7:30-kor ébred vagyis kel fel. Akkor próbáljam meg akkor rendes reggelivel kínálni majd a tejjel amennyit megiszik? Eddig anyatejes volt most álltunk át egy hónapja a tejitalra ezért vagyok bizonytalan. 10-kor meg már alszik is kb 1,5-2 órát, így ma sem evett reggelit. Eddig nem volt gond.
2010. jún. 1. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
detto mint az utolsó válaszoló, 2 éves a fiam:)
2010. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kínáld meg ébredéskor reggelivel. Az enyém fél hétkor kel, megissza a tejet, nyolckor reggelizik, kilenckor már alszik, és legközelebb már csak az ebéd van, fél tizenkettő körül.
2010. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!