Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan furán halad a kislányom...

Olyan furán halad a kislányom a popsiján ugrálva. Másnak is csinált ilyet a babája?

Figyelt kérdés
7 hónapos múlt nemrég magától felült. Most úgy üldögél, hogy elől összefonja a lábait és fel-le rugózik a popsiján a kezével meg csapdos és így halad előrefelé. persze csak a parkettán, meg a járólapon tud haladni, a szőnyegen nem, ott csak "repdes". Nagyon aranyos, de még nem láttam ilyet. Ez is egyfajta "mászás"? Még nem mászik, de most rájött hogy így képes helyváltoztatásra, igaz nem túl gyors, de nagyon nagy erőbedobással csinálja és tetszik neki.
2010. jún. 1. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 7 hónapos koráig nem mászott,és most felült,akkor lehet,hogy ki is hagyja a mászást. Ilyen korban már fel is szoktak állni. Hagyd rá,csinálja úgy,ahogy neki jó. Lehet,hogy csak akkor fog mászni is,ha már megindul.
2010. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha nekem is csinál ilyet a fiam :D szerintem nagyon mulatságos, olyan mintha törökülésben ülne és ugrál a fenekén előre :D
2010. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első: Persze ráhagyom, de az a parám, hogy kimarad a mászsás. Nem akarom, hogy előbb álljon, mint másszon. Viszont nem tudom elképzelni, hogy most hogy felült, újra lemenjen vízszintesbe és elkezdjen mászni, mert ha hasra rakom, kb 2 mp és rögtön ül. Eddig csak hátrafelé kúszás volt, az is inkább hátrafelé tolta magát 2 kézzel.

Második: igen pontosan olyan, ahogy leírtad. Neked mászik a babád? Azt hamarabb csinálta, minthogy felült?

2010. jún. 1. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam úgy közlekedett ülve, h a kiszemelt dolognak hátat fordított, és tolatott, ez kb. 2-3 hétig tartott

rájött, h gyorsabban halad ha mászik, úgyhogy a következő 3-4 hónapot mászással töltötte

11 hósan állt fel, 14 hósan indult el egyedül

2010. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!