Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek? Mi legyen?...

Mi a véleményetek? Mi legyen? Adjuk be a babának és hagyjuk figyelmen kívül, vagy ne adjuk be és váltsunk gyerekorvost?

Figyelt kérdés
Gyermekorvosunk gyógynövényes köptetőt írt fel kisfiam (8 hó) náthájára és azt mondta, hogy napi 3x1 kávéskanállal adjunk neki.Párom utánanézett és kiderült, hogy ez a köptető 3 éves kor alatt nem adható.
2010. jún. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adjátok.Már nekönk is volt ilyen és ha a gyogyszerész nem szol akkor megkapta volna a kisfiam.
2010. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nálunk a dokinéni szemcseppet írt fel a gyereknek, hogy azt csepegtessem az orrába. Először én is idétlenül néztem rá, de elmagyarázta, hogy miért, hogyan, mi okból.

Kérdezz rá Te is a dokidnál, ha bizonytalan vagy benne, szerintem ő is elmagyarázza neked.

Én emiatt biztos nem váltanék dokkert.


Jobbulást a kisfiatoknak!

2010. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azért kérdeztem, hogy váltsunk e dokit, mert már elég sok van a rovásán... Pl. minden hónapban megnézi a gyerek csípőjét, pedig voltunk már UH-n is.
2010. jún. 2. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az nem baj, ha többször megnézi a gyerek csípőjét, az én dokinénim mindig megkérdezte, (egy alkalommal többször is) hogy nem váladékozik a szeme? Mindig mondtam neki nem. 10 perc múlva megint rákérdezett.... :)

A lényeg, hogy tudjál kérdezni a dokidtól. Kérdezz rá, miért nézi meg ennyiszer a csípőjét? Kérdezz rá, hogy valóban jó neki ez a köptető, nem baj, hogy az adagolására rá van írva, csak 3 éves kortól szabad adni? Nem lesz baja?

KÉrdezz, hiszen a babádról van szó!

Ha válaszol, és elfogadható akkor oké.

Ha nem válaszol, akkor van baj, akkor lehet dokit váltani, hiszen az orvosban is bíznod kell, nem?


második válaszoló voltam

2010. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már kaptunk antibiotikumot is, 5 hónaposan és mikor rákérdeztem, hogy nem lehet e az, hogy amiatt csökkent az étvágya, kiakadt és azt mondta, hogy ilyet ne is gondoljak...
2010. jún. 2. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!