Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam, hogy ezt a kérdést egyszer fel fogom itt tenni, de tényleg érdekel engem is így, hogy mostmár aktuális a kérdés. :) Ezek a nevek már biztosak, csak kiváncsi vagyok.


Ha kislányunk lesz: Hédi Regina

Ha kisfiú: Daniel Theo


Külföldön élünk. A vezetéknévhez passzolnak, nem túl hétköznapi, de jól hangzanak.


Köszönöm a válaszaitok előre is! :)



2017. dec. 16. 18:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sajnos igazad van kedves 8-as. De ez egy ilyen hullám.

A Hédit mamám egyik barátnője szeretette meg velem, ő Hedvig volt ugyan, de mindenki Hédinek becézte. Így nekem nagyon mamis hatast kelt egyben, de mégis annyira gyönyörű névnek tartom, hogy azota abszolút legyőzhetetlen.

2017. dec. 16. 18:28
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Az én lányom is Hédi. Szerintem szép nevek
2017. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Barátnőm yorikját hívják Hédinek így nekem kutyanév, ráadásul komolytalan is. Én nem szeretem a beceneveket. H mindenáron ragaszkodsz hozzá, akkor legyen Regina Hédi,jobban hangzik.
2017. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Miért kell lepontozni azokat, akiknek tetszenek a nevek?


Megértem, ha valakinek nem jön be, én nem pontozok le senkit, de azért kutyanévnek titulálni kicsit erős.


Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 16. 19:01
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
Én nem pontoztam senkit, és csak azt mondtam hogy NEKEM kutyanév, mert több kutyát is ismerek ilyen névvel, embert viszont nem. de mindenki olyan nevet ad amilyet szeretne.
2017. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok terhes, de gondolkodtam mi lenne a neve ha lenne mégegy kisfiam és pont a Dániel Teó névre gondoltam :D

Én pedig Hédi vagyok (pontosabban Hedvig), de gyűlölöm a nevemet :S de ez ne befolyásoljon :)

2017. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez de jól jött ki! Regina névhez esetleg nem fűz valami? :D Engem így hívnak. :)
2017. dec. 16. 20:37
 18/21 anonim ***** válasza:
29%
Hédi és Daniel tetszik, de a hozzájuk párosított nevekkel már nem jönnek be. Önmagukban szépek.
2017. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
A lánynevek tetszenek így párosítva is, a Hédi valóban szép név. A fiúnevek párosítása nekem nem tetszik annyira, szerintem nem illenek annyira egymáshoz
2017. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én olvastam egy könyvet, abban Heidi volt a kislány és Adelheid volt a hivatalos neve; annak volt a becézése a Heidi.


Amúgy így is meg Hédivel is összeolvad, hogy diregina, vagy diredzsina; így szerintem nem hangzik olyan jól

Daniel Theo viszont jól hangzik. Dánielnek rövid ával ejtve is meg Denielnek ejtve is passzol a Theoval. Szóval szerintem azok jók. Amúgy azt nem tudom pl, hogy ti pároddal magyarok vagytok-e mindketten, mert hát akkor nem tom , az lehet, hogy picit fura lenne nektek, hogy hát a Hédi név külföldön; a másik meg, hogy a Reginát hogyan ejtenétek, mert Regina magyarosan, vagy Redzsina. Amúgy az ott tényleg összeolvad diregina/diredzsinává, szóval nem passzol olyan jól a két név, mármint se a Hédi Regina verzió-felállásban, se a Heidi Reginánál/Redzsinánál.

2017. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!