Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép a Liza Bernadett név...

Szép a Liza Bernadett név szerintetek? (Lizbettnek becéznénk)

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 23:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem szép a kettő együtt. A Liza kedves és lágy ezért tudja használni fiatalon, míg a Bernadett komoly és felnőttes. Szóval én simán adnám.

Mellesleg én is becézem úgy az Elizabet ismerősömet, hogy Lizbett. :D

2018. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%
A Liza szép, a Bernadett nem igazán
2018. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jó a Liza Bernadett.

Viszont a Lizbett becézés nagyon idegen hangzású, az nem tetszik. De inkább becézzétek Lizbettnek mint hogy az legyen a rendes neve, mert így még választhat majd magának más becenevet is akár.

2018. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon tetszik😍😊
2018. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Én vagy a Lizát adnám csak vagy Elizabet-et (nem tudom egyáltalán anyakönyvezhető-e) és becézhetitek így is Lizbettnek. Nekem a Liza kifejezetten tetszik de a Bernadettől egyenesen rosszul vagyok.
2018. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindhárom név egyformán tetszik, nem tudok dönteni. Rövid a vezetéknév így simán Lizával rosszul hangzik. Az Elizabet számomra nem szép név.
2018. jan. 6. 18:41
 17/25 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy bármilyen nevet ide lehet írni, mindig lesz, akinek tetszik, és mindig lesz, akinek nem:) Egyébként én Lizbettnek nem anyakönyveztetném, de becenévnek tökéletes:) Mármint a Liza Bernadett becenevének, ami így együtt jó, és hivatalosan is totál megállja a helyét, énszerintem speckó becenévnek meg jó lenne a Lizbett, de hivatalosnak nem igazán. (Vmeik előző válaszoló vagyok még)
2018. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon tetszik. Csak annyi észrevételem van, hogy az ismerőseim körében 5 Liza van, nagyon gyakori név lett.
2018. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is, ment a zöld kéz :)

Én egy Lizát sem ismerek, a környékünkön 0-5 éves korúak között Anna, Hanna, Luca, Lara, Léna, Viktória uralom van (óvónéni vagyok)

2018. jan. 6. 22:24
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem egy környéken lakunk😂.
2018. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!