Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát, olcsó szállást,...

Bababarát, olcsó szállást, esetleg nyaralót valahol tudtok? Kolpingtól kértem árajánlatot 3 éjre 1 baba és 2 8-9- éves gyerek részére, meg én és párom, az 180 ezerre adták a legolcsobb ajánlatot.

Figyelt kérdés
Az baromira sok :(
2010. jún. 4. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Sok, sok de óriási élmény lenne. Nagyon jó a kolping! Ha van rá pénzetek én javaslom, hogy próbáljátok ki ne sajnáljátok rá de persze ha nincs, akkor nincs. Mást én nem tudok mert eddig csak ott voltunk.
2010. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hotel katalinban voltunk egyszer, nekem nagyon tetszett, és egyáltalán nem húzós az ára. Van játszóház, gyerekmedence, bicikli gyereküléssel, játszótér, egyszóval minden, ami kellhet egy gyereknek. Szerintem nézd meg, érdemes!
2010. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] ez attól függ hova szeretnetek menni,ha mondasz konkrétabbat akkor könnyebb.
2010. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt nézegettük, de még nem voltunk:

[link]

2010. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi már két éve ide járunk nagyon meg vagyunk elégedve vele,van összkomfortos 4 személyes kis faházuk 17400-ért(van egy 2 ágyas szoba ahova befér a kiságy,van egy szoba emeletes ággyal,konyha,fürdő és van egy kis terasz),nagyon szép nagy a strand rengeteg fával(van árnyék,ami kisgyerekkel nem utolsó).Mindenkinek csak ajánlani tudom. [link]
2010. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!