Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sportkocsiról?

Figyelt kérdés

[link]



Az az igazság, hogy 19 hós babának keresek sportkocsit, de a legtöbb elég nehéz, majdnem olyan, mint egy rendes babakocsi, igaz, minden van hozzá(pl. kupolatetős

stb... De nekem egy olyan kellene, amit felkapok és tömegközlekedésre vagy rövid sétára alkalmas.. de félek, hogy pl. nincs rajta semmi, ami védené a babót.. Pl. napernyő erre rászerelhető?


2010. jún. 5. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most nemrég vettem egy hasonlót, szintén ilyen okokból, az én gyerekem 2 éves. Ennek szerintem az ülőrésze nem túl mély, az enyém mélyebb. Mivel már ennyi idős nem szeretem bekötni és ha mélyebb az ülőrésze akkor nem tud "kiugrani" a kocsiból és szerintem kényelmesebb is neki az ülés (az üzletben kipróbáltuk a másik fajtát is). Az ára kb. ennyi volt. Mi a Brendonban vettük Turagoo a márkaneve. Meg vagyok vele elégedve. Szerintem menny el egy ilyen üzletbe és kipróbálod. Személyesen mindig jobb a vásárlás. Maga az ilyen fajta kocsi jó a nagyobb gyerekeknek.
2010. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sem vennek a netrol mert jobb kiprobalni.
2010. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképp megnéznénk, nem netről rendelnék,csak ezt linkeltem be... Tehát másfél éves kortól az ilyen megfelel?
2010. jún. 5. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!