Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 15 honapos babanal Este...

SOS! 15 honapos babanal Este kohoges? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kislanyomnal kb egy hete kezdodott. Csak akkor kohog amikor leteszem aludni. Olyan ez a kohoges mintha valami koszorulne a torkat. (Nem kroppos) Nem beteg nincs semmi baja. Nalunk ugy megy ez estenkent hogy leteszem aludni felsir kb 5x kohog es kohoges utan olyan mintha furan nyelne mintha igy a taknyot nyelne vagx nrm is tudom mit de nem is taknyos. Szoval nem is ertem. Aztan elalszik reggelig( amugy vegigalussza az ejszakakat) . Parologtatok vizet is hogy nedves legyen a levego. Ugyhogy fogalmam sincs miblehet :( teljesen ketsegbe vagyok esve. Egesznap semmi baja nincs nem kohog semmi, csak lefekveskot van ez az egesz dolog. Kerem aki volt hasonlo cipoben irjon.

15 honapos baba anyukaja



2018. jan. 24. 10:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy nemreg kiszivtam az orrat es jott belole ilyen feher szinu . Pedig nem beteg meg nem taknyos ha az lenne hallanam. Akkor lehet hogy az folyna lefele neki es az kaparna a torkat?
2018. jan. 24. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj róla videót, és mutasd meg a gyerekorvosnak.
2018. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reflux?
2018. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem refluxos. Szerintem a nathatol van de azaz erdekes hogy nem is hallani a hangjan se hogy taknyos de ahogy szivtam neki meg jott belole es szerintem az csoroghat neki lefele es attol kohoghet.
2018. jan. 24. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet az orrváladék de lehet sok a nyála és az irritálja! Nem fogzik véletlenül? Nálunk akkor szokott fehér orrváladék lenni és ugye a nyála is több, olyan kor mindig köhög főleg ha a hátán fekszik!
2018. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 5-ös válaszolóval. A lányaim is ilyenek, mikor fogzanak. A kicsi épp a napokban kínlódik a túl sok nyáltól. Egyébként semmi baja, átlátszó takony és köhécselés.
2018. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neztem a napokban az inyet de nem piros mgduzzadva sincs. De ettol fuggetlenul johet a foga. Lehetseges akkor hogy akkor ettol kohecselne. Mert masra mar nem tudok gondolni mitol lehetne.
2018. jan. 24. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemreg volt nagyon hasonlo a kisfiammal. Mindig altatasnal vettem eszre hogy furan vesz levegot, inkabb a szajan es igen, ilyen slejmesnem hatott a nyelese ( 🙂 ).. de semmi mas tunete nem volt. Egy-ket hetre ra megbetegedett, rendes natha, semmi vesz. Aztan elmult minden. Szoval valoszinuleg valami keszul.
2018. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(Kohogesre nem emlekszem)
2018. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!