Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még babaruha-akció a...

Van még babaruha-akció a lidl-ben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg szerdáig tart az akció, gyakorlatilag a készlet erejéig, mivel ezek nem állandó termékek, gyakra előfordul, hogy nem kapni végig. Mi is egyszer kinéztünk vmit, vasárnap mentünk el, de már nem volt, és mondták, hogy már nem is lesz.

2010. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen tart csütörtöktöl,mi pénteken délelött voltunk,de már nem volt csak egy pár darab,és sajnos hálózsákot szerettünk volna,de abból persze egy darab sem volt már!:(
2010. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így jártam, péntek délutaán mentem, és semmiből nem volt egy darab se. én is leginkább hálózsákot szerettem volna. egy utolsó zenélő napocskát találtam, azt megvettem, mert nagyon kellemes dallamot játszik.
2010. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, ne haragudj.Viszont az előbb jártam a Tescoban, és ott van leárazás a babaruháknál.
2010. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát,kimentünk a Lidl-be...Zenélő kacsát még találtunk (én virágot szerettem volna,mert lehet,hogy picit lányos,de sokkal színesebb,annak jobban örült volna a kisfiam),hálózsákot raktak ki azóta pár darabot,de arra nincs szükségünk,vékony zokniból CSAK RÓZSASZÍN volt már és kb. ennyi...
2010. jún. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!