Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludjunk el? Eddigi...

Hogy aludjunk el? Eddigi tökéletes esti rituálé kész káosz lett

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6,5 hós, most kezdett el kúszni, próbál ücsörögni, nagyon eleven:)

Eddíg nagyon szuper volt az este

7 kor fürdés apával, aztán felöltözés, tápszer és már eközbe bóbiskolt, majd kiságy és aludt:)

Most nem tudom mi van a gyerekkel...Egyszerűen este nem akakr enni fürdés után(pedig talán már nem is a táplálék a lényeg ebben, hanem a LEVEZETÉS, ugye még a rituálé)és amit művel..beteszem a kiságyba és kalimpál, pörög-forog-rugkapál, kúszik, minden ..

egyszerűen nem tudom mit tegyek ilyenkor.

Ő pici korától egyedül aludt el, nem ringattunk, max simiztük, de mindíg olyan ügyesen megoldotta.

Most ha felveszem, ringatnám, de tolja el magát és kalimpál.Nincs hozzászokva.PEDIG ÁLMOS!ásít, dörgöli a szemét.Álatalában fél 4-4 kor kel a du i alvásból.

És nem is sír talán, hanem nyűglődik.

ÖTLET?hogy szoktassam rá a szépen elalváshoz?Úgy érzem, eddíg kézben tartottam a dolgokat, büszke is voltam, milyen jól megy nekünk az esti elalvás és most pár napja káosz:((( 6 hónapig tökéletes volt.Félek hoyg innentől felborul minden:((


2010. jún. 7. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:

sőt újszülött kortól van egy babazenénk, ilyen nyugtatós, arra szoktunk vacsizni fürdés után és amíg el nem alszik nem is kapcsolom ki, nappal is megnyugszik rá, de most ez sem hat

egyszerűen nem tudom kzelni sem őt sem a szitut:(

Türelmesen magyarázok, beszélek, simizem, énekelek, ő meg csak túrja magát, négykézláb mászik, pörög forog...

igazából nem is az a lényeg hogy most miért csinálja ezt mert lehet a foga, a meleg, bármi, hanem hoyg kezeljem?:(

És ha elalszik, odaadom a kaját neki és szopóreflex beindul neki és bevágja az egész adag kaját

2010. jún. 7. 08:53
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval volt egy tökéletes rituálénk, szuper nyugodt esték...és vége
2010. jún. 7. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Játszatok vele, mert lehet hogy "nem fárad ki", és olyankor nyűgös lehet. Vagy a kaja nemjó, nemtudom.
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az én gyerekkoromban ezt 1 fél pálinkával oldották meg xD

29 f

2010. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!