Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babátok hány ml...

Egy hónapos babátok hány ml tapszert eszik? A 130 ml sok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90ml
2018. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 naposan 80 ml szopott. Egy hónaposan már egy üveggel is benyakalt. 180 ml-ket.
2018. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ha "sok", akkor éhezteted?


Eleve a teljes napi adagot kell nézni, hogy "sok-e", mert nem mindegy hogy 8* eszik 90-et, vagy 5* 130-at.


Illetve az se mindegy, hogy 3 kg a gyerek vagy 5.

2018. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyermek súlya kg-ban x 150ml÷etkezesek száma
2018. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja!


De bevallom így pár év távlatából totál elmebetegségnek gondolom, hogy ml-re pontosa számoljuk meg felírjuk. A gyerekem szépen gyarapodott, a nagykönyv szerinti méretekkel rendelkezett, egészséges jó kedélyű baba volt. A védőnő meg halálra stresszelt a számokkal, mennyit kéne enni. Végül a férjem a védőnő távozása után kikapta a füzetet a kezemből is kidobta a kukába, mondván ha minden rendben van miért csinálunk maguknak problémát?


A másodiknál már csak arányok alapján, saccra fogom nézni :D

2018. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem sokat evett pár hetesen-hónaposan, a védőnő állandóan piszkált, hogy kevesebbet kellene enniük, első gyerekemnél agyaltam is több hétig a dolgon de mindig arra jutottam, hogy egy pár hetes babát csak nem fogok diétára fogni. Második gyereknél már csak legyintettem a szakkönyvi tudására, a gyakorlat egészen más. Ha a gyerek éhes, ennie kell! Ha nem kap annyit enni mint gondolja akkor nem alszik, sír, nyűgös.

Az enyémek ennyi idősen 130-150milit ettek.

2018. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baba függő. Minden baba más! Az én lányom picin született, most se túl nagy baba és most eszik ennyit(9hónapos),de mégis szépen gyarapodik.
2018. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért aki a korlatlant írja az vegye figyelembe h tapszerrol van szó, amit igenis túl lehet adagolni. Anyatejbol korlátlan, de tápszer öl figyelni kell
2018. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!