Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam szilikonos csőrős itatót...

Mam szilikonos csőrős itatót mikor tudta használni a babátok? Illetve milyen itató vált be?

Figyelt kérdés

Erre a fajtára gondolok:

[link]


8 hónapos babámnak többször odaadtam, de nem tudott belőle inni, pedig ez talán 4 hónapos kortól van.


Milyen itató vált be nektek. Szilikonosat szeretnék egyelőre, mert jön a foga és inkább legyen puha.


2018. febr. 22. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenből nem tudott inni, egyedül az ikeas csorospohar vált be. Nagyon ügyesen iszik belőle.
2018. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért vettem ezt mert sok helyen dícsérik többek között is a gyakorikérdések oldalon is, meg szimpatikus is volt, de valahogy olyan mintha nagyon nagy erővel kéne szívnia, nem tudja úgy. Cumisüvegből szépen iszik, a vizet még az 1-es méretűvel adom szintén mam-os.
2018. febr. 22. 11:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is azért vettem, de nem vált be. Sot semmi nem tetszett neki amit szívni kell. Tegyél egy próbát az ikeassal, hátha.
2018. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még az Avent tanulopoharat dicsérték. Az viszont nekem is szimpi.
2018. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk meg pont ez vált be, egy Avent poharat cseréltem erre. Az nagyon levegôzött. 6hónaposan ivott ebbôl, mert addig szopizott.


Eggyel nagyobb kivitelbôl Tommee Tippee-nk van, az szelepes (nem az a fajta, ami bepenészedett és bejárta a sajtót). 8 hósan kapta, szépen megtanult belôle egyedül inni és nem levegôzik.

2018. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk pontosan ugyanilyen van. Kislányom nagyon szereti, egy évesen már nagyon ügyesen ivott belőle.

Ahogy összenyomja a szájával- fogával a cumi részét úgy egyáltalán nem nehéz belőle inni. Könnyen meg is tudja fogni. Szóval nekünk bevált. 🙂

2018. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5 hönapos volt mindkettő. Na de nem úgy, hogy 1x odaadtam és ment is.. pár alkalom után belejöttek. A fiamnál nehéz volt áttérni a kemény csőrösre, a szilikont eleve rágta, a keményet aztán rághatta..
2018. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én sem egyszer adtam neki oda, már kb 1 hónapja megvettem és néha odaadom neki, tegnap minden étekzés után odaadtam, de nem ment neki....


Lehet valami másikat próbálok meg.

Az ikeás nem csepegésmentes szóval ha megyünk valahova akkor kilötybölném :) Itthonra jó lehet, de az kemény csőrös, még inkább puhát adnék neki.

2018. febr. 22. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de nálunk a cumisüveg és a pohár vált be, szerintem nincs szükség átvezetésre, mert a speciális itatókból is külön meg kell tanulnia a babának inni, ugyanúgy, ahogy a pohárból, akkor minek még egy szakasz. Nálunk a cumisüveg mindig elöl volt, hogy tudjanak önállóan inni, ha szomjasak, étkezés után pedig pohárból itattam őket, most a 16 hónapos is önállóan iszik bármilyen pohárból. Csak annyi a trükk tanuláskor, hogy ne csak egy kis víz legyen a pohár alján, mert akkor nagyon meg kell döntenie, úgy nehezebb.
2018. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak azért adtam neki ilyen itatókat, mert a Libero pontokat erre váltottam be. A kedvence a szívószálas. Ehhez hasonló van, de ezt valamiért tobb idő volt megtanulja, mint a szívószálast. Van még tanulopohar, ami nem csőrös. De ha meglátja a sportkupakos cappyt, vagy kubut, akkor inkább abból szeret inni. Pohárból úgy, hogy én tartom neki. 11 hónapos.
2018. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!