Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapaszatalaitok vannak...

Milyen tapaszatalaitok vannak a Viburcol végbélkúppal hasfájásra?

Figyelt kérdés
a 8 hetes kisbabám ritkán kakil, és nagyon nyűgös. Ajánlották a Viburcol végbélkúpot, mert jobban alszik tőle. Használhatom ilyen pici korban? Ki mire használta, milyen tapasztalatai vannak?

#baba #hasfájás #Viburcol #nyűgös baba #Viburcol végbélkúp
2018. febr. 28. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre a megfelelo kup a glicerines.

A viburcol fogzasra jo, egyebkent arra bevalt nalunk.

2018. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a kúp (elvileg) nyugtató/ altató hatású. Ha fáj a hasa, mert nehezen kakil, arra ez nem jó.

Nekünk egyébként semmit sem használt

2018. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogzásra próbáltuk de semmit sem ért.

Anyatejes vagy tápszeres a baba? Biztosan van megoldás a székrekedésre! A viburcolt szerintem lehet használni, de én nem várnék komoly hatást tőle.

2018. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a Viburcol egy homeopátiás szer. a homeopátia áltudomány, nem is értem miért forgalmazzák még ezeket a szereket, illetve ki az aki a mai napig megveszi holott hetente jelennek meg arról cikkek hogy nem ér semmit, sőt ártalmas is lehet ha az anya azt hiszi megfelelően kezelte vele a gyereket míg ő csak még betegebb lesz...


próbáltam egyébként 4 évvel ezelőtt még mielőtt bebizonyították tudományosan a hatástalanságát. és semmit nem ért...

2018. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekünk speciel hatott a viburcol, tele van természetes összetevővel, és igen, lehet már egészen pici babáknak is adni. Viszont igaza van a többieknek, a ti problémátokra másféle gyógymódok lennének hatásosak. A viburcol lázzal, hasfájással, fogzással járó nyűgös állapotokra jó. Szélcsövet használtátok? Teát? Egyébként nyugi, állítólag a ritka széklet azt jelenti, hogy a baba minden felhasznál az anyatejből, legalábbis amíg a doki mást nem mond. Megoldódott a gond azóta?
2018. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is fogzásra, rossz alvásra használtuk, de nagy sajnálatomra nem vált be..ez sem..teszem hozzá. Igen amúgy tudtommal adható már neki.
2018. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, közben mástól is hallottam már, hogy fogzásra, hasfájásra, enyhébb lázas állapotokra használható természetes nyugtatóként a Viburcol. Nálunk pedig inkább a székrekedés a probléma - sajnos még mindig. Anyatejes a baba, így próbálkoztam a tejtermékek elhagyásával is, ez nem oldotta meg. Orvos szerint majd megoldódik, így hasznosítja a tápanyagokat, csak hát azért elég rossz így látni, erőlködve, tekergőzve.
2018. ápr. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!