Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos gyerkőcötöket...

16 hónapos gyerkőcötöket érdeklik a mesék? Kisfiamat most kezdi érdekelni, a mesekönyvek, és a tv-ben lévő mesék. Jelenleg Thomas a sláger, meghallja már szalad a kanapéhoz, mászik fel rá és nézi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
16 hónapos lányomat már érdeklik régóta a mesék, csak az időtartam változik folyamatosan, mármint, hogy meddig köti le. Hónapokkal ezelőtt még csak megörült úgymond, ha valamelyik kedvencet meglátta, mostanában már rá is bambul a TV-re, végig is néz egy-egy részt, de legalább 5-10 percig leköti a dolog. Kedvencek: Hupikék Törpikék, Garfield, Gumimacik, Timon és Pumba, illetve, imádja a Menő Manót, letöltöttem neki egy csomó részt. Ezek nem túl hosszúak, pár percesek, és egyet-egyet egyszerre végig is néz, és jókat vihog. :-)
2010. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 évesen rákattant a mickey egérre! Amikir megláttactapsolt kacsgott neki, simán végignézett 1-1 rész ami 30 perc. Mai napig imádja most 15 hónapos, simán 2 órán át elnézi reggelente míg én főzök takarítok pakolok, utánna játszótér majd alcás, délután van a finiesz és förbsz a disney tv-n mind a két részt végignézi, majd ismét játszótér mert egész nap nem akarom hofy tv-zen. Hétvégén a toy story is érdekelte. Probalkoztam a szépség és a szörnyeteggel hófehérke stb. De nem érdekli. Mickey a nyerő!
2010. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!