Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyünk?

Milyen cipőt vegyünk?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 7 hónapos lesz és megszeretnénk venni neki az első cipőcskéjét,de nem tudom milyet.Mivel nyár van akkor szandált,vagy neki még füzős cipő kellene?Légyszi adjatok tanácsot,hogy milyet is.
2010. jún. 10. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki cipőt csak ha már önállóan jár a gyerek.Nagyon elronthatod a lábát ,akaratlanul is .bokasüllyedés ,lúd talp , x-o láb stb...
2010. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem kell?De ha már állni akar,akkor milyet?
2010. jún. 10. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még nem vennék. Gondolom még jobbára fekszik vagy ül és a melegben jól esik neki mezítláb lenni. Ráérsz akkor, ha járni tanul. Mi 10 hósan vettük neki az első cipőjét, addig kis kocsicipő volt a lábán, de mindez télen volt.

Szerintem ráérsz.

2010. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos kora óta önállóan megy, most 9 hónapos és hétfőn vettem meg neki az első igazi kiscipőjét.Ha még nem megy egyedül ne vegyél neki, mert fölösleges pénzkidobás. Én is csak akkor adom rá, ha kiszáll a babakocsiból, ha tolom csak egy zokni vagy még az sincs rajta! És ha majd elindul bent akkor sem kell rögtön menni megvenni az első cipőjét, mert olyan gyorsan nő a lábuk h az nem igaz!!!! Max. bentre ha hideg a járólap akkor vegyél neki egy puhatalpút (én a liliputi.hu-ról rendeltem, nagyon szeretjük)

Amúgy utcai cipőnek egy Linea márkájú kiscipőt vettem. Ez átmeneti, még nem mert rendes szandit venni, de kb 1 hónap és vehetek azt is. Ennek az eleje zárt, de nem cipő, hanem félszandi(vagy nem is tudom h hogyan kell mondani) A bokáját fogja, ebben van harántemelő (erről kérdezd meg az orvosod, h ő mit ajánl és ne hallgass senki másra). Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen segitettetek,nagyon köszönöm és megfogadom a tanácsaitokat.
2010. jún. 10. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!