Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon extrém, ha 20 hónapos...

Nagyon extrém, ha 20 hónapos 12-30 darabos kirakót kirak egyedül, vagy még belefér a normál kategóriába?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

Nekem a 4 évesem nem tudja kirakni pedig szinte

minden nap előveszi, próbálja, de még segítséggel (fordítsd meg, az a szélére való) se nagyon megy neki, úgyhogy szerintem ritka az ilyen 20hónaposan.

ő a kb 10 db-ost rakja ki, de az is hosszú idő neki, pedig egyébként okos, sokmindent tudó kisgyerek, pl számolni tud, de ez nem megy neki :)

2018. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szeret legózni, de inkább szerepjátékozik vele, pl berendez kiskonyhát, körbeülteti az embereket állatokat és körbekínálja gyöngyökkel.

A nagyobbikom is nagyon ügyes volt kirakóban, pedig egyikre se mondanám, hogy kifejezetten szeretnének kirakózni, na de a 30 databost ő csak kb 26 hónaposan rakta ki...

Nem mondanám, hogy az a ahová leteszem, ottmarad gyerek, már 10 hónaposan szaladt, rá kicsivel motorozott, rollerezett, és persze minden mókaságra kapható. De valóban képes órákig megülni egyhelyben, főleg ha Anna, Peti olvasás meg, ha nem, akkor lapozgatja egyedül mint pl most is :)

2018. márc. 19. 06:37
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Az én fiamhoz képest azt, mert ő max a 2darabosat rakja ki. :D
2018. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

A kirakózás nem a szellemi szintjét mutatja ennyi idősen hanem pusztán az érdeklődését. Teljesen természetes hogy ekkora korban totál más játékokban fejlettebb egyik-másik, abszolút nem "extrém".

Fiam kirakta ilyenkor simán. De ő ilyen kis bíbelődős volt mindig. A mozgékonyabb gyerekek akiket ez nem köti le, azokhoz képest "extrém" de önmagában nem. Ez nem extrém szint. Az extrém szint az ha ennyi idősem olvas.

2018. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ügyes :), hogy extrém e nem tudom. Az enyém is 20 hónapos, fiú, a fa formakirakó és a formabedobó érdekli a legón meg a kocsikon kívül. Ő még nem kirakózik. Örülök és nagy dolog, ha leül és meghallgat egy mesét.
2018. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát én eddig azt hittem, hogy ez extrém, mert se a nagyobb fiam nem tudta kirakni ennyi idősen (se), sem a most 25 hónapos kisebbik fiam nem tud kirakni még egy 4-5 darabos kirakót se. De a válaszokat elnézve talán az én gyerekeim az extrémek, ha ez nem megy/ment nekik.
2018. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!