Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen izzadásgátlót használtok?

Milyen izzadásgátlót használtok?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, a szülés óta nagyon izzadós lettem. A régi deóm nem vált be, ebben a melegben napi 3x is le kell zuhanyoznom, és így is szó szerint szagom van! Nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt! Nektek mi vált be? Elmúlik majd, ha már nem szoptatok?
2010. jún. 11. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok izzadós, de pl. a barátnőm és anyukám igen. Mind a hárman a Lady Speed Sticket használjuk, és maximálisan bejött stift formában. Kellemes illata van, nem irritál és persze a célnak tökéletesen megfelel.

Én emellett Garnier Minerals golyóst és stiftet is használok, nekem ezek is jók, azonban azt nem tudom, hogy erősebben izzadós lányoknak/hölgyeknek mennyire válik be.

2010. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok a válaszokra,mert nekem is ez a bajom.most a vichy-ek van egy új deója,csak a hajam fog kiesni,ha megveszem 3000 ft-ért és nem válik be.
2010. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát énrólam még télen is szakad a víz, amúgy is 100kg felett vagyok, úgyhogy ha nekem beválik valami, akkor mindenkinek :)))

Én nivea golyósat használok (az nem csomósodik össze a hónaljban)+ használok sprayt is. azt is niveát, de az mindegy. A kettő együtt tökéletes.

2010. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én most golyós niveát használok. Én is így voltam a fiam születése után. Már nem tudom mikor, de elmúlt! Igaz mire 5 hós lett a baba, már nem volt ilyen gondom szerencsére.
2010. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Golyós deók közül egyedül az avon jött be nekem. Csak nem szeretem várni, amíg megszárad. A többi szinte semmit sem ért.

Szóval stiftet használok. A dove lett a tuti nyerő, minden illata finom és tényleg nincs szagom.

2010. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor azt hiszem, mindenkinek ki kell kísérletezni, hogy melyik jön be. Nekem ugyanis a Nivea olyan volt, mintha semmit sem kentem volna magamra, pedig nem vagyok túl izzadós.

a "dove"-os vagyok :-)

2010. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam se dove,se fa se baba,se semmi nem vált be eddig.Még a hintőporozás se már teljesen kész vagyok magamtól.

Most hallottam hogy állítólag az aloe verának van jó csak rohadt drága....

2010. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
csak Lady Speed Stick, vagy egyéb száraz deó, pl. Nívea. A golyósok és fújósok nem jönnek be
2010. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Rexona Clear Pure golyós vált be,a Nivea,Dove stb semmit nem ért!
2010. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Nivea golyós deo vált be.
2010. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!