Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Formadobó sütifaló kincsesbödö...

Formadobó sütifaló kincsesbödönt érdemes venni?

Figyelt kérdés
A kisfiam nemsokára 1 éves lesz,nagyon szeret játékokkal játszani és ezt néztem neki,mert a rokonság nemsokára kérdezi,hogy mit vegyenek neki.Akinek van ilyen jónak találja?
2010. jún. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 hónapos a lányom és 1 évesen kapta. Nagyon szereti, jó választás volt, legalábbis nekünk. Mikor megkapta nem tudta használni, most már többször bele sikerül tennie a formát a helyére, szereti nyomkodni az orrát és kiburogatni amiket belepakol. Tesóméknál 3 fiú van, ők is szerették és nem mellesleg strapabíró!!
2010. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is egy évesen kaptuk, most másfél éves, még mindig nagyon szereti. Néha napokig nem keresi, de ha "rátalál" jól eljátszik vele.
2010. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk már ilyet ajándékba, és nagyon szerette a kisgyerek, aki kapta.
2010. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az ellenpélda. :-) Mi is vettünk a picúrnak, abszolút nem foglalkozik vele. Már lassan két éves, de az elmúlt 1 évben összesen nem játszott vele max fél órát. Semmi értelme nem volt megvenni és az ár/érték aránya is csapnivaló. Jó lehet a formaválogató, de nem kell ilyen drágát venni csak azért mert zenél.
2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Nálunk már csak azért se volt rossz ötlet, mert fél év múlva megkapja az öcsémék kislánya. :)
2010. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok esetleg van valahol akcióban most?
2010. jún. 12. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kapta Karácsonyra :) Eleinte nézegette, nyomogatta. Most hogy elmúlt 1 éves már szépen pakolgatja a formákat ki, be a megfelelő lyukon. Sajnos a szív a legnehezebb ahogy elnézem. Az még nem sikerül...

Sokáig elbabrál vele, most már "táncikál" a zenére is.

2010. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!