Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A puha talpú cipőben is tud...

A puha talpú cipőben is tud kint is járni a gyerek? Mármint a puhatalpú cipő alkalmas erre?

Figyelt kérdés
Bocsi elég tudatlan vagyok e téren! Első gyerek! :)
2010. jún. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkalmas, pl a Liliputi. De első cipőnek nem ajánlják kintre csak bentre. Első kiscipőnek kintre olyat vegyél ami jól tartja a bokáját, a harántemelőt kérdezd meg az orvosotoktól (mert itt mindenki mást mond és leaglábbis én úgy döntöttem, h amit az orvosunk ajánl olyat fogok venni). Aztán ha már kint is teljesen stabilan jár, mehet már a puhatalpúban.
2010. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. egy hetet fogja bírni a cipő. Ismerősömék vettek Liliputit és elég tropa lett pár hét alatt, aztán ki is lyukadt. Mi Carozoo-t használtunk, de csak bentre.


Vegyél esetleg Shosshoos-t, azt is olyan mint a puhatalpú, de flexi a talpa. Vagy Pedipedet.


[link]


Én bentre egy 2300 ft-os Carozoot használtam, a mai napig kitűnő állapotban van.

brumicipő.hu ---- külföldi cipők.

2010. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vok:


[link]

2010. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Mi hetek óta használjuk a Liliputit de semmi baja!!!!
2010. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 1 éves a kislányom nekünk pediped van, kinntre is azt használjuk, igaz még nem magától, de ha fogjuk a kezét nagyon szépen lépeget benne! Nekünk azt mondta a doki, hogy a legjobb ha mezítláb lépked- és ugye akkor se fogja semmi a bokáját, a pediped pedig elég közel van a mezítlábas járáshoz!
2010. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a tescoba vettem 1700ft-ért cipőt, ami kocsicipőként van árulva, ami most is van tépőzárasba zöld színben. Nekünk szürke-narancssárga van, és már egy hónapja tipeg benne az utcán kézenfogva és még bírja. Annyi, hogy mivel átázna a vizes talajra nem tesszük le.

De tökéletesen megfelel, akár egy bevásárlóközpontba, stb.


Nem hiszem, hogy ki kell adni annyi pénzt egy puhatalpúra.


Az biztos, hogy ha már rendes cipőt veszünk, akkor már siestát vagy ilyenek, de ilyenkor még oly mindegy szerintem, mert ugye itthon is zokniba van, és hát az nem tartja a lábát. :o)

2010. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a cipőbe tölts oltottmeszet és gyorsan kevergesd addig amíg a zselés lúdtalpbetét rá nem simul az ugráló nyuszis mintájára, azután alkoholt és olajat kell ráönteni, és csak ezek után szabad a gyerekre adni. aztán gyújtsd meg
2012. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!