Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aloe activator valóban jó?...

Az aloe activator valóban jó? Ugyanis most vettem meg, és az van ráírva, hogy ez szépségerősítő kezeléséhez szolgál. Ezt nem igazán értem. Jó ez a szer, vagy ne adjam a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
igen én is meglepődtem amikor elolvastam a címkét,de az elmult 6 hónap azt bizonyította hogy jó hasfájásra,lázra,kiütésekre,kikarmolásra.Nyugodtan használd.
2008. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, te mikor adod a babádnak, gondolok itt arra, hogy kaja előtt, vagy után?
2008. okt. 30. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass nyugodtan utána az flp honlapján. Ez egy igen univerzális szer, bármire jó lehet. A babának fájdalomcsillapító, hasfájásra, fogfájásra, lázcsillapító, jó sérülésekre, sebre, gyulladáscsökkentő, felnőtteknek szemcsepp, orrcsepp...

Nyugodtan add a babádnak, amikor fájdalmat érzékelsz nála. Nem kell evéshez kötni.

2008. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy itt kérdezek-nekem is van itthon (én sem mertem a babámnál használni).

Most viszont meg van fázva igen, igen nyügi.

Azt olvastam lehet, az orrába is cseppenteni..de mennyit? Ill. mennyit itassak (márha itatni kell) fogzáskor vele v. dörzsöljem az ínyébe?

Köszönöm

2008. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én evés előtt adtam neki.Orrcseppnek nem használtam,de ha meg van fázva akkor nyugodtan adj neki annyicseppet amennyi kiló reggelente.
2008. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatjátok a babáknak.Én ezzel foglalkozom és én is adom a kicsikémnek.Nem lehet túladagolni,ha az egészet megitatnátok vele akkor sem lenne baj.Az eredeti funkciója egyébként egy kozmetikai kezelés egyik fázisa,és ezek"mellékhatások"amiket felsoroltak előttem.Fogzáskor én Firs-öt szoktam gézlapra fújni és azzal dörzsölöm az ínyét.Ahhoz hogy legyen egyébként hatása kilónként egy csepp ajánlott alkalmanként.Ha többet igényel a probléma akkor természetesen lehet bármikor többet adni.
2008. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!