Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek ajándékba egy...

Mit vennétek ajándékba egy szombaton született kis lánynak? Minden meg van és nem tudom mit vegyek/vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pelenka mindig jól jön de mindenképpen kérdezd meg a márkát és a méretet!!!
2010. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

plüsst.mi is sokat kaptunk,de a lányom imádja őket:-)

17 hós

2010. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, pelus mindig jól jön, meg a popsitörlő is, de én egy számmal nagyobb pelust vennék, mert pl nekünk a kicsiből még mindig itt van 3csomag, a nagy meg jól jött volna. Illetve a későbbiek folyamán biztos jól jön majd a játszószőnyeg, habtapi, ujjatlan rugik a nyárra, cumisüveg sterilizáló. Mi kaptunk a brendonba vásárlási utalványt. az is jó, azt vesz belőle amit akar. Sok sikert, gratula az anyukának!
2010. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg megkérdezem, mi az amire mindíg szükség lehet...és igen vannak helyek csak nem tudom hol, csinálnak pelustortát...az mindíg nagy siker.

Vagy babaápolási cikkeket drága fajtát amit szülők normális esetben soha nem vennének de nagyon örülnének neki pl. Mustella.

Vagy ruhát valami nagyon jópofát de nem mostanra hanem jóval későbbre mondjuk jövő ilyenkorra. Akkor nagyon ki fogják tudni használni.

Na most jól leírtam a kívánságlistámat...

21 hetes kismama

2010. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ruhát vinnék, nagyobb méretet, kb. 68-ast őszre, télre. Kisnadrág vagy egy kardigán, ilyesmi. A legtöbb most le is van árazva, mert nincs szezonjuk. A C&a-ban nálunk minden hosszú ruházat le van árazva. Szerintem örülnének neki, én örültem legalábbis.
2010. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

gyumolcslevet az anyukanak, meg valami kis édességet, a babanak pedig szerintem egy kis csorgot, mint maradando ajandekot, és pelenkát, mint mulandot :D

az en bebim ilyen konyvet kapott [link] , azt hittem huyeseg, majd egy ev mulva,de két-haromhonaposan racuppant, és azota is szereti (a mienken gyumolcsok vannak, mindig mutatja :)) nagy favorit a babaknal a morzsikendo, az enyem valamiert nem szerette :(

2010. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pelus, popsitörlő, ruha, aranyfülbevaló, valami kis játék, csörgő,
2010. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pelus, Babe naptej is jól jön most, nyári sapka a kicsinek, bodyból sosem elég
2010. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Brendonban lehet kapni láb- és kézlenyomat készítőt. Mi igaz csak 2 hós korában csináltuk meg (addig nem mertem belenyomni a lábát) de egy örök emlék marad. Jó nézni a picike tappancsok nyomait... Beleírtuk a dátumot és a nevét is, nagyon aranyos.
2010. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg van az ajándék!Egy babanaplót kap,egy nagyon aranyos kis plüss babát és egy édes fehér-piros pöttyös két részes ruhácskát,ami majd jövő ilyenkorra lesz jó rá!!!A ruha nagyon cuki!Köszönöm mindenkinek a választ! Szép napot:)
2010. jún. 16. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!