Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszultok lanyotok...

Hogyan keszultok lanyotok elso szulinapjara csinaltok bulit? Mit keszitetek a vendegeknek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyszülők, keresztszülők és mi a család leszünk, hidegtál, sós süti és torta lesz. Nem csinálok nagy felhajtást ebből. Csak lazán, az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Ja és ősszel lesz a szülinap. Ha nyáron lenne, egy családi kis kerti sütés-főzés jöhetne.
2010. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én joghurt tortát készítek, azt eheti a lánykám, ezen kívül lesz szendvics és limonádé. Éppen ma egy éves, úgyhogy megyek is, teszem fel a lufikat :)
2010. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is lufikkal díszítettük fel a lakást, egy-két papírnemtomminekmondjákkal, csak hogy színes, és vidám legyen a lakás.


Csokitortát sütöttem, jó sok tejszínhabbal a tetején, azt maszatolta szét a kislányom, neki ez volt a legnagyobb élmény.


Pizzacsigát sütöttem a meghívottaknak (nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, unokatesóka).


Jó volt.

Egyébként a csomagolópapírral, és a tortaszétbombázással volt a legjobban el a kiscsajszim. :-)

2010. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk jövő hónapban lesz az első szülinapi zsúrunk, valószínű grillezni fogunk, anyuval süttetek egy tortát, amiből a fiam is ehet, és sütök valami sósat (pogácsa, sóskifli). Lufi is biztosan lesz majd, az ajándékot meg már megvettem. Nagyszülők, keresztszülők és mi leszünk.
2010. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mi is jövö honap 8,án leszünk egy évesek és nem tudok okos lenni,nagy bulit nem gondoltunk csak a nagyszülök,tesok,keresztszülök,dédik.gondoltam csak valami sosat,tortát és kész...
2010. jún. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!