Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós kicsinek milyen úszógum...

14 hós kicsinek milyen úszógumit ajánlatok? Biztonság és kényelem (lábának) szempontjából. Csatolok linket.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jún. 16. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! 15 hónapos a lányom és az utolsó van neki. A hétvégén fürdött benne, stabil, ha húzod sem billen semerre. Nem véletlenül olyan széles, viszont nagyon jó. Volt ott egy kisfiú neki a taxis volt, sokkal jobban figyelt rá az apukája mert ahogy húzta billent az úszógumi, nem gondoltam hogy ennyira labilis, holott én is ilyet akartam venni csak nem volt ahol néztem, de sürgősen kellett ezért a sárgát vettem meg, nem is bánom elnézve a másikat. Az elsőt viszont nem ismerem, nézegettem ezt is, de a lányomat ismerve le akarta volna egyfolytában tépni a tetejét mert zavarta volna. Szerintem ez csak addig jó amíg kisebb a baba.
2010. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, mint az utolsó linken. Szerintem ez a legbiztonságosabb.
2010. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZia!


Tavaly a 14-16 hós kislányomnak a taxis úszógumija (2. link) volt és nagyon szerette. Teljesen stabil volt, imádta kormányozni a medencében és a kormányon még duda is van, amit szintén nagy élvezettel püfölt. Szóval én csak ajánlani tudom, nekünk nagyon bevált, végig bírta a nyarat és még most is tökéletes állapotban van!


2 éves kislány anyukája

2010. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok az offért, de mi is úszógumit keresünk. Az utolsót hol lehet megvenni? Nem a vaterán venném meg, újat vennék neki. Előre is köszi a választ és még egyszer bocs.
2010. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Még írhattok. Ti hol vettétek és mennyiért?

2010. jún. 16. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is az utolsó van.

Egyik válaszolónak: Én kb 1 hete vettem a Gulliver játéknagykerben,de az ára most nem ugrik be,hogy mennyi is volt pontosan.

2010. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is olyasmit vettem a 14 hónapos lányomnak, ami az utolsó képen van. Én egy játékboltban vettem. Szerintem érdemes megnézni a játékboltban, mert olcsóbb. Én 990 Ft-ért vettem.

Már ki is próbáltuk, és nagyon élvezte a kislányom.

2010. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok! Interspérban ha akciós 990 ft, amúgy 2000 forint a plafon ahol láttam, Auchan, Metro.
2010. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma megvették nekem az utolsó fajtát az interspárban. 1590Ft volt.

Volt 990-ért is csak az kicsi volt 11 kilóig szólt és 1 éves korig.

2010. jún. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!