Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam rátalált a...

8 hónapos fiam rátalált a popsitörlőre. Nem lesz baja a róla lenyalogatott nedvességtől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, ne aggodj :)
2010. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem, nálunk is előfordult már. Azért remélem a tisztát nyalogatta, nem a használtat.
2010. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de az én babámnak is az a mániája! Kiveszi a dobozból és azt rágja.Ha elveszem,ordit. Reméljük nem káros kis mennyiségben. Én már kivettem neki egyet,ami megszáradt és azt szoktam neki odaadni,de persze neki a nedves kell :)
2010. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is nyalogatta, de nem lett baja tőle...
2010. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindkettö azt ragta, csak arra kellett figyelni, hogy pillanatok alatt tudta mindkettö teljesen betömni a szajaba...
2010. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is állandóan azt akarja nyalogatni ( Pampers sensitiv ), ha megkaparint egyet el sem lehet tőle venni. Eddig nem lett tőle baja, szerintem nem káros.
2010. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

imádja rágcsázni.szinte kitépi a kezemből miközben rakom tisztába...

eddig még csak tisztát sikerül megrágni.szerencsére. :D

2010. jún. 17. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom legjobb szorakozása,hogy egyenként kihúzgálja a dobozból és ha a végére ért csócsálgatja egyiket-másikat.Azt hittem csak az én gyerekemnek vannak fura szokásai.:

Őrőmmel látom hogy nem

2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért arra vigyázz később, ne hagyd vele magára sokáig, a lányom is jól eljátszott, és arra mentem be, hogy a szobát beterítette vele, kiszedte egyesével. :)visszahajtogatni meg már nem lehet, ugye
2010. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap letettem 8,5 hónapos kisfiamat napközben aludni. Mivel hallottam, hogy nem alszik, bementem, és felkapcsolta magának a villanyt (leengedtem a redőnyt, de ő úgy gondolta, akkor sem fogok vele kicseszni), a pelenkázó szélébe kapaszkodva állt a kiságyban, maga elé húzta a popsitörlős dobozt, kinyitotta, és egyenként húzgálta ki a nedves törlőkendőt (Pampers aloe verás), megcsócsálta, és az ágyába dobálta a már megrágcsált darabokat.

Behaltam tőle! :D

Biztos nem lesz tőle baja, nálunk már nem az első eset volt, valamit ki kell találnom. :)

2010. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!