Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik az éhség jelei a babáknál?...

Mik az éhség jelei a babáknál? Hogyan sír egy baba mikor éhes?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, de még most sem tudom sokszor eldönteni, hogy miért sír. Próbálok valami napirendet kialakítani neki, mert sajnos magától össze vissza alszik. Amúgy szopizik és tápszert is kap. Ti hogy csináljátok? Lehet, hogy vmkor 4 órát kibír evés nélkül máskor meg enne 2-3 óránként. Az éhség tüneteinél légyszi azt ne írjátok, hogy az öklét rágja, szájába veszi, mert gyakran ezt csinálja úgyanis nincs cumija. (én akartam, de nem kellett neki)
2010. jún. 18. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan sír. nagyon nehéz lenne leírni. Lehet, hogy fejlődési ugrása van, és ezért kér gyakrabban enni. Tedd ilyenkor cicire, és kiderül. Sajnos másképp nem tudok segíteni.
2010. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam úgy sír,mintha köhögne.azt már tudom,hogy az éhségtől van.
2010. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szaggatottan, élesen. Aztán abbahagyja, majd megint kezdi. :-))
2010. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az éhség jelei:

- szemforgatás,ezt gyakran lehetetlen észrevenni

-a nyelvét nyújtogatja,mintha nyalogatná a száját

-és csak ezután jön az éhes sírás,ami minden babánál más!

Én mindig nyelvnyújtogatásról veszem észre!

6,5 hós kisasszony anyucija

2010. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=w6CFSGAueyo Nekem rengeteget segített. Igaz, angolul van, de 1:06-tól kezdődnek a baba sírás példák és az egyértelmű. Sok sikert! Szép estét!
2010. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!