Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom egy helyen nézi a...

A lányom egy helyen nézi a falat a szobában és sír. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ugyanez volt csak nem mindig sírt megesett hogy nevetgélt. Vagy gagyogott a falnak. Nem tudom hogy hiszel e benne de azt mondjak hogy a kicsik még látnak szellemet/lelkeket. Nekünk a rózsafüzér bevált. Felakasztottunk egyet a szobájába.
2018. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka vagy nappal?
2018. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Árnyék van a falon, esetleg mozog és attól megijed. Ostobaság azt hinni, hogy a nem létező szellemeket látja.
2018. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyedül van ilyenkor?
2018. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Többször csinálja ezt nappal.

Nincs egyedül

2018. aug. 11. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

#3 as válaszoló, azért én egy kicsit mégis elhinném.

Ismerősök elmesélése alapján, több dolgot tapasztaltak. Nekem még csak 9 hós a fiam, és remélem nekünk nem lesz ilyen affér, mert én tuti összecsinálnám magam. De Fiam is nézte töbször a plafont nálunk, mindig ugyan azt a pontot, de ott semmit nem láttam csak a fehér falat. Se árnyék se semmi, és mindig kacagott, vigyorgott arra a pontra..

2018. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Szellem. Barátnőm kisfia is ezt csinálta, másfél évesen tanult meg beszélni és elmesélte az anyukájának, hogy egy piros nadrágos bácsit lát minden nap a szobában. Általában estefelé, de egyszer levideózta nekem a barátnőm, hogy nappal is épp meséli a kisgyerek és mutatja, hogy ott a bácsi, integetett neki stb... Engem a hideg kiráz ettől. Barátnőm elégetett egy fehér gyertyát és azóta megszűnt ez a jelenség. Olvass utána.
2018. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem történtek különös dolgok a nagyszülőkkel/dédszülőkkel annak idején?


Milyen családi történetekre emlékszel - elmesélések alapján?


Igen, valóban lehet egy ott rekedt Lélek, akit valahogy át kellene segíteni a Túlvilágra.

2018. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Lányom is csinálta,1 pontot nézet mindig és általában ugyanaban az idöben,ö nagyranyitott szájjal nevetett.Pár hétig tartott,nemtudom mit vagy kit látott de biztos szimpatikus volt neki.
2018. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Jajj, ezt a szellemes dolgot tutira az unatkozó anyukák találták ki, mert nem volt jobb dolguk. És más magyarázat tutira nincs... Kísértetek nem léteznek: a lélek egy transzcendens fogalom. Az ember lelke/szelleme önmagában nem fizikai létező: tehát nincs formája, nincs színe, nem képes hangokat kiadni, nincs semmiféle fizikai jellemzője. Ezekre az anyagi világ képes, a lélek pedig nem anyag.
2018. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!