Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a kórházba mellszívót...

Érdemes a kórházba mellszívót bevinni?

Figyelt kérdés
Pécsen az Édesanyák útján szülök.
2008. nov. 3. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én nem vittem, viszont a férjemmel behozattam a szülés utáni 3. napon, mert úgy alakult, hogy szükségem lett rá. Szerintem vidd be.
2008. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem írta az előző válaszadó, hogy mikor szült. Mert az idén januártól drasztikusan lecsökkentették a bentlét idejét. Én 2 napot voltam bent, és olyankor még nem indul be a tejtermelés. Én vittem, de semmi értelme nem volt. Ha nem császárral szülsz, akkor remélhetőleg már otthon leszel, mire beindul a tejtermelés.
2008. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok pecsi, de minden korhazi csomaglistán ott figyel a mellszivo. szoval szerintem mindenkepp erdemes
2008. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Idén augusztusban szültem a Nyírőben. Ott 4 napig van bent mindenki.
2008. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy meddig vagy bent, ha 2, 3. napon megindul a tej és széddurran a cicid...

Vigyél! Én sem vittem, de kellett volna! A kórházba egy volt, az is rossz, alig vártam, hogy férjem vegyem és használhassam.-))

2008. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én ott szültem idén szeptemberben,én nem vittem és nem is kelett mert a korházban volt.Van egy külön szoba a folyoso végén (a gyerekágyas osztályon ahol leszel)ott van 4-5 mellszivogép és ott le lehet szivni.Nagyon kulturált.
2008. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 3. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Bp.-i vagyok de nem vittem,mert kedden este szültem és péntek reggel már mentünk is haza.A tejem itthon lövellt be,a khzban pedig ugyan olyan mellszívó volt, mint amit mi is vettünk.Nekem nem hiányzott bent.
2008. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!