Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utazóágy helyettesítheti a...

Az utazóágy helyettesítheti a járókát, vagy méreteiben megegyezik a kisággyal? A sima járókában meddig volt el a babátok? (Hány hónapos koráig? )

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utazóágynak is különböző méretei vannak, mint a kiságyaknak. Nekünk olyan járókánk van, aminek színes műanyag kerítése van, amit össze lehet pattintani, és egy keményebb lap az alja, míg az utazóágy szerintem alkalmatlan, hogy egy éppen járni, állni tanuló gyerkőcnek jó legyen. Abban szerintem aludni jó csak. Legalábbis a miénk nem alkalmas "járóka" funkcióra. A második kérdésedre egyenlőre én még nem tudok válaszolni :) A kislányom 16 hetes.

2010. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A járókának kemény az alja, kényelmesebben stabilabban ül benne a baba ill. Áll. Az utazóágynak puha az alja, felborul elesik benne a gyerek, az alvásra van csak, míg a járókának arra hogy napközben melletted legyen míg főzöl stb.
2010. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!