Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos taszeres (nem...

4 honapos taszeres (nem hozzataplalt) babatok hanyszor es mennyit eszik naponta?

Figyelt kérdés

Az en pici fiam 5*150 ml tapszert eszik. Viszont mar bo ket honapja ennyi az adagja, sot, meg csokkent, mert hatszor evett 150-et sokaig es lecsokkentette 5 eveszetre.

Kicsit furcsa, hogy csokkent es nem emelest ker.


2010. jún. 23. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt,nyugi,ök tudják mennyi kell nekik,az enyém sose eszi az elöirt mennyiséget,ennek ellenére mégis fejlödik,hizik,növekszik.amugy probálj meg neki egy kis gyümölcsöt adni délelött.
2010. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6x150-et eszik és 4 hónapos. A nagy melegben csökkent mert volt, hogy csak 120-at evett. Ne aggódj, nincs semmi baj. Ő annyit eszik amennyi kell neki. Ha jól fejlődik nincs gond.
2010. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Azert furcsa ez az igenycsokkenes, mert a nagyobbik fiam is tapszeres volt es az o etvagya aprankent mindig nott, vagy max stagnalt, de nem csokkent. Pedig meretben hasonlo mindket fiu.


A gyumolccsel en meg picit varok, Masfel honap mulva tervezem elkezdeni a hozzataplalast, a nagyobbiknal is akkor kezdtem es bejott, nah meg en ugy latom, hogy az en fiam meg nagyon nem tart ott, egyenlore o meg abszolut tejes baba.

2010. jún. 23. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5-ször eszik, és annak ellenére, hogy 5 hónapos, még a 150-et se eszi meg mindig. Szerintem ez azért van, mert jobban emésztik már a dolgokat, így jobban táplálja is őket. Ő már eszik gyümölcsöt, főként almát, a többi nem igazán megy még, és kezdtük néhány napja a krumplit kóstolni, ma kap először répát.
2010. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!