Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 napja folyik az orra a...

7 napja folyik az orra a 16hónapos kisfiamnak. Nem javul semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orrcseppet orsprayt használok. Szivom az orrát is.

2018. okt. 17. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

7-10 nap nap minimum kell, de nalunk 2 hetig szokott tartani a natha.

Ha mas baja nincs, nem gond. Viszont az orrcseppet ne vidd túlzásba!

2018. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs más baja. Az orvos azt mondta egy 7ig szabad az orrcseppet használni. Nem is használom tovább
2018. okt. 17. 13:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Sinupretet adsz neki? Csepp. Nalunk az mindig segit a valadekot felszakitani :)
2018. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen adom neki a sinupretet is
2018. okt. 17. 14:06
 15/20 anonim ***** válasza:

Talán egy órája beszéltem a doki néninkkel, az enyém 18 hónapos, ugyanez a probléma. A Nasivint ajánlotta, azt mondta, hogy attól enyhül az orrfolyás.

Ha szoptatsz még, akkor egy-egy csepp anyatejet is próbálhatsz az orrlyukba, segít legyőzni a fertőzést.

2018. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom az anyatejet is
2018. okt. 17. 14:36
 17/20 anonim ***** válasza:

én úgy olvastam egyszer, hogy az ilyen piciknél olyan az orrjárat, hogy nem tud szellőzni ezért nehezen gyógyulnak a náthából, akár 2 hétig is eltarthat a nátha. Ezt a lányaimon meg is tapasztaltam, főleg a kicsi volt non stop náthás kb fél éves korától 1,5 éves koráig. Nála nagyon kellett vigyáznom a tengervizes sprayel ugyanis attól a felhigult váladék neki lefelé csorgott a hörgőire, sajnos a kórházat is megjártuk emiatt. A gyógyszeres orrsprayk viszont hoszsútávon károsítják az orrban lévő erecskéket, ezeket szintén nem használtam soha tovább 4-5 napnál.

Ha dokinál voltatok, és ő mást nem látott, illetve nem sárgás, zöldes a trutyi, akkor antibiotikumot felesleges rá szedni. Innentől marad az orrszívó, a sok levegőzés, és ha rosszul alszik, tegyél egy párnát a feje alá a szivacs alá. így kicsit emelve lesz a feje, és nem dugul annyira az orr.

2018. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pont attól félek hogy korházba kerülök vele. Most már lázas is.
2018. okt. 17. 23:48
 19/20 anonim ***** válasza:
akkor vidd vissza az orvoshoz.
2018. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mi a fene ***** válasza:
Ha kifolyok nincs gond, a láz öli a vírust, és ha nincs tüdőgyuszi, akkor ne aggódj. Őszi betegség.
2018. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!