Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szebb? (Ikreknek lesz)

Melyik szebb? (Ikreknek lesz)

Figyelt kérdés

Szabó Réka és Szabó Rebeka

Szabó Kitti és Szabó Kamilla


2018. okt. 24. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A 4 névből nekem a Réka és a Kamilla tetszik, a párosításokból inkább a Réka-Rebeka. A Rebekát én Reginára cserélném. A Kittit semmiféleképp nem adnám.
2018. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Kamilla nagyon tetszik, de a szabóhoz nem


Szabó Réka

Szabó Kitti lenen nekem ezek közül

2018. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem lenne szabad hasonló kezdöbetüs neveket adni, anélkül is rengetegszer összekeverik majd öket, jobb lenne egy R betüs és egy K betüs nevet választani.


Nekem személy szerint a Réka-Kitti páros tetszene.

2018. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia! A Kamilla nagy kedvencem,ezért a Kamilla tőlem mindenképp kap egy szavazatot,viszont a Kitti nekem felnőtt korban kicsit komolytalan,ezért sajátnak nem adnám.A Rebeka és a Réka nem nagy kedvenceim,viszont a Rékák akiket ismerek mind pozitív kedvem emberek úgyhogy inkább Réka.
2018. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nevek közül van, amit adnék, de más párosításban. Réka és Kamilla lenne, mert így is egyforma lesz sok mindenük.

Szerintem legalább a nevük legyen egyéni, és ne ugyanolyan betűvel kezdődjön.

2018. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem Regina-Rebeka páros tetszene :)
2018. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszolóval értek egyet, nem adnék azonos kezdőbetűs nevet én se. Kitti&Réka páros tetszik
2018. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Réka és Rebeka túl hasonló így semmiképp nem adnám. Becézést is vessétek össze hogy az se legyen hasonló szerintem.


Ezek alapján Kitti és Kamilla jobb választásnak tűnik. De még jobb lenne ha Réka és Kitti vagy Rebeka és Kamilla lenne.

2018. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Réka - Rebeka vagy Réka - Kamilla :)
2018. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Réka és Kamilla :) Rékát és Rebekát az azonos kezdőbetű miatt nem adnék.A Kitti nekem nem tetszik. A Rebekánál meg számomra szebb név a Réka.
2018. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!