Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának folyton nyitva...

1 éves babának folyton nyitva van a szája ez jelezhet problémát?

Figyelt kérdés
van egy régi ismerősöm akivel már évek óta nem tartom a kapcsolatot, de facebookon láttam hogy született egy babája akinek a fotóin csak nyitott szájjal látható az összes képen ill élőben is messziről mikor láttam akkor is tátott szájjal nézett.
2018. nov. 2. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Anyam borogass
2018. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez egy netes kép,de igy van nyitva szája állandóan : [link]
2018. nov. 2. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Hiába szörnyülködik az első, utalhat problémára, igen. Légúti betegség, valami elzárja az orrjáratokat, stb.
2018. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Az összes gyerekkori fotómon nyitott szájjal vagyok.

Köszönöm, semmi bajom. A számat is képes vagyok bezárni.

Gyerekként nagy volt az orrmandulám, kivették, a szokás megmaradt. Ennyi.

2018. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

vicces a kérdés de tényleg fontos.

Ahogy írja a 2-es is, okozhatja hogy az orrán nem kap rendesen levegőt, emellett vezethet a fogak és az állkapocs deformitásához, tehát nem igazán szerencsés. Viszont mindkét gyerekem szájtátós volt, és szépen kinőtték 2-3 éves korukra. szóval kitartást, de nyugodtan rá szólhatsz hogy ne tátsa! előbb utóbb megérti

2018. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is tátotta. Odáig jutottunk, hogy sóhajtozni kezdett. Fél évbe került mire rájöttek az orvosok, hogy az orrmandulája okozta. Kivették, probléma megszünt :)
2018. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. nov. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!