Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC design etetőszék van...

ABC design etetőszék van valakinek? Meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dönthető annyira, hogy egy 4 hónapos babát belerakjak?
2010. jún. 25. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van,de hiába dönthetö 3 fokozatban,nem dönthetö annyira hátra,hogy egy 4 hós babát beletegyek! Mi 7 v 8 hós korában vettük,addig az ölemben vagy a hordozóban evett. Szerintem te se tedd még ilyen székbe! Vagy ölben,vagy hordozóban etesd,ha már ilyen korán hozzátáplálsz,mert mi 6 hósan kezdtük.

2010. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van,mint az előző válaszolónak és igaza van. Én nagyon szeretem! A kisfiam 6 hónapos még nem tud ülni, de már abban eszik,de 4 hónaposnak még lehet hogy korai. Én a helyedben a boltban kipróbálnám.. mert lehet hogy a te babád is tartja már magát annyira hogy kényelmes legyen neki.
2010. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem kezdtem el a hozzátáplálást, de nem fogok 6 hónapos koráig várni, mert tápszeres ill. az első gyermekem csak anyatejes volt, mégis 4 hósan elkezdtem a kóstoltatást, mert már kevés volt a tejem, tápszert meg nem fogadta el. Egyébként nem lett semmi baja attól, hogy 4 hós korától mást is evett az anyatejen kívül.
2010. jún. 26. 11:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira sem lehet megdönteni, mintha hordozóban ülne?
2010. jún. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!