Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Málnát epret narancsot,...

Málnát epret narancsot, mennyi idős kortól ehet a baba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam hogy mindet egy éves kortól ajánlott bevezetni. Lányom 16 hónapos és most kapott mindegyiket először, a narancs nem ízlett neki, a málnát és az epret ami a kertben terem, imádja. Van egy táblázat amit régebben néztem, megkeresem és belinkelem.
2010. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Van olyan oldal, ahol már korábban írják a narancsot, úgyhogy szerintem "anyuka" gondolkodhat mikor is adja....

Pl itt:

[link]

2010. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hello, mi 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást, baba megfázott 6,5 hósan akkor kapott frissen facsart narancslét vitaminbombaként

málna, eper én úgy tudom 2-3 éves korig tíltott

2010. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen elolvastam a linket na most aztán tényleg jó lenne tudni nálunk is most terem és fagyasztom le jobb hiján Neki mert ne mtudom mit csináljak!Csak azt nem értem 6 hós kortól hogy lehet adni epres baba joghurtot??köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 25. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az epres és málnás joghurtokat, desszerteket úgy csinálják, hogy passzírozzák a gyümölcsöt, az allergén magokat kiszedik belőle, ezért lehet adni! Otthon az epret pl. úgy adhatod már előbb is, hogy levágod a külső részét, és csak a belső húsát megkóstoltatod. Én már adtam 2 szemet a 9 hónapos kisfiamnak így, és hála az égnek, nem allergiás rá. A málnával nem érdemes így bíbelődni, csak pocsékba menne az a fini gyümölcs, úgyhogy azzal én még várok. A citrusok is allergének alapjáraton, de több hozzátáplálási táblázat szerint már 7 hónapos kor után adható. Ezt is megkóstoltuk már, semmi baja nem lett tőle.
2010. jún. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!