Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám náthás és nem...

1 éves babám náthás és nem akar enni?

Figyelt kérdés

Nincs láza, de köhög és folyik az orra.

Ebédet elég határozottan elutasította, helyette megszoptattam. Ez vajon elég neki "ebédre"?


2018. nov. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Persze, majd eszik este, vagy másnap.
2018. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Igen eleg, picike gyomra van meg amennyit szopizott biztosan eleg volt, szerintem ha ehes lesz ugyis sir es estere fog enni vagy az is lehet hogy meg hamarabb. Jobbulast a picurkadnak.
2018. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehet hogy fáj a torka?
2018. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 ev kozotti gyerekek anyukaitol hallottam, hogy eloszor megijedtek, mikor betegseg eseten a gyerek teljesen leallt a szilardrol, es csak szopizott 1-2 honapig, erre el kezdett hirtelen noni a sulyuk... 1 evesen meg meg foleg eleg lehet neki. Kinald szilarddal azert tovabbra is, de az anyatej szemelyreszabott mindig, valtozik az osszetetele attol fuggoen, hogy mire van a gyereknek szuksege.
2018. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Étkezés elött szivd ki jo alaposan az orrét. Lehet h az zavarja h el van dugulva, igy amig étel van a csukott szájában,nem kap levegöt. Ugy meg nehéz enni.
2018. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!