Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros babapopsi, tucatnyi...

Piros babapopsi, tucatnyi modszert probaltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisbabam 10 honapos, tudom, hogy fogzik, tudom, hogy ilyenkor megvaltozik a szeklet, vizelet, emiatt kipirosodhat a popsi, punci. Szeretnek neki segitenki, de nem mulik a pirossag. Amit probaltam: sudocrem, neogranormon, bepanthen plus, betadin, kamillas borogatas, nedvestorlokendo helyett melegvizes vatta, voltunk orvosnal tobbszor is, ott kaptunk pimafucortot, baneoicint, gyogyszertarti kevert pasztat, de nem hasznalnak. Meg a pelenkavaltas jutott eszembe, libero es pampers volt eddig. Segitsetek! :(

2018. dec. 1. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiamnak a Cicaplast Baume B5 vált be ilyenkor.
2018. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári boraxos popsikrém és csukamájolaj, 2 nap alatt rendbejött tőle, pedig én is mindent kipróbáltam, csak ez a kombináció segített. Egy tégelybe kb 3 teáskanál cs.olaj, össze kell keverni és vastagon bekenni. Remélem nektek is hatásos lesz!!
2018. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

Hogyan kented rá ezeket?

A fiamnak 2x volt hogy úgy kivörösödött a feneke, hogy rendesen kemény volt a bőr rajta, pelenka cserénél mindig levegőztettem pár percig és sudocremmel annyira vékonyan kentem be, hogy csak egy átlátszó vékony réteg lett rajta (ahogyan eredetileg is használni kell), pár nap alatt nyoma sem volt.

(Szerintem ez a jóó vastagon kend be hülyeség, levegőhöz sem jut úgy a terület)

2018. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%
Libero sensitive torlo valt be nekunk egyedul. Plussz a kek, macis, cinkes nivea kenocs.
2018. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én most nagyon le leszek pontozva meg egyebek. Csak és kizarólag a hintőpor vált be. Fogzott, hasmenése volt a sumetrolimtól, az egész popója tűzpiros volt. Bármit kentem rá ordított. Aztán jött a hintőpor. Aznap éjjel békésen aludt. Három nap alatt helyre hozta, a sudocream befejezte, most szép a popója. Azóta éjjelre hitőport kap, mivel 11-12 órákat alszik ébredés nélkül.
2018. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!