Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik legjobban?

Melyik név tetszik legjobban?

Figyelt kérdés

Evyanne, Evelyne, Evalinn


A vezetéknév hosszú, 9 betűből áll, Második neve Frida lesz ez már biztos.


2018. dec. 8. 18:16
1 2
 1/11 Cute_Psychopata ***** válasza:
Evalinn
2018. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Egyik se tetszik

Mindegyik tul sok de ha valasztanom kene akkor az utolso lenne

2018. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsot meg megprobalom kimondatni google forditoval
2018. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Evyanne a legszebb. Sok nevet hallottam már (Amerikában élek), de ezt még itt se nagyon. Szerintem különleges.

Evelyne szép, de engem nem fog meg.

Evalinn szintén gyönyörű kissé mese szerű ha kimondom. Egy kislánynak egyértelműen megfelelő.

2018. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne a Frida, a többi nem tetszik.
2018. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Evyanne nagyon tetszik a másik az Evelyne, de ez szerintem a Fridával jobban hangzik.
2018. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Melyik országban élsz kérdező, mert nagyon nem mindegy?

Magyarországon ezt a nevet így leírva biztosan nem adhatod.

2018. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon kéne élni ezzel a névvel? Mert szerintem nem mindegy, ahogy az sem, hogy ezek így lennének-e leírva vagy fonetikusan.


Az Evyanne-ról amúgy az Evian víz jut eszembe, az Evalinn pedig olyan, mintha valaki ízesen, tájszólással ejtené az Evelint.


De ez csak én vagyok, lehet, hogy a vezetéknévvel együtt igazán jól cseng majd bármelyik. Neveken csúfolódni meg úgyis csak a buta emberek szoktak :)

2018. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelenleg még Magyarországon élünk, de Januárban egyenlőre Belgiumba költözünk. A leendő férjem Amerikai, én kettős állampolgár vagyok, igaz nem amerikai, de az sem kizárt hogy végül az Ő hazájában állapodunk meg pár év múlva. Eva az ő nagymamája, Frida az enyém, de az Eva Frida nagyon nem hangzik jól szerintünk, főleg hogy a vezetéknév is kemény hangzású, ezért szeretnénk olyan első nevet ami hasonlít rá, de jobban hangzik a második keresztnévvel.
2018. dec. 8. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom ezt az oldalt ha mindenképp E betűs nevet akartok.

2018. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!