Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kulcsera vezetéknévhez milyen...

Kulcsera vezetéknévhez milyen lánynév illik? Vmilyen nemzetközi nevet keresek, mert külföldön élek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nemzetközi név?Az az igazság,hogy szinte mindenféle név bent van a magyar utónévkönyvben is, csak legfeljebb kicsit magyarosítva:)


Én egyébként az Alice-t adnám, az az egész világon (még japánban is) ismert és elismert név:) Szép is ráadásul, az Alice csodaországban révén jól ismert,mellesleg Viktória királynő kedvenc lányának a neve,illetve az utolsó orosz Cárnéé:)Na meg a kedvenc barátnőmé:)

2010. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Noémi.
2010. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A Laura szerintem illik, és nem mellesleg szép is.
2010. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Katharina Kulcsera

Khaty Kulcsera

Karla Kulcsera

Kamilla Kulcsera


Nekem ehhez a nehéz családinévhez (külföldön ez rettentö nehéz név) k betüek lennének.

2010. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.Nekem a Loren név tetszik de nagyon,szerintem nagyon különleges,lehet Lorának Lorinak becézni.Férjem még keresne,de ez engem vmiért nagyon megfogott.Vannak módosulatai,mint Lorina,Lorena,Laren..Mit gondoltok erről?
2010. jún. 27. 18:53
 6/25 anonim ***** válasza:
Most tök hülyén hangzik, de mielőtt elolvastam volna a kommentedet, Loren-t akartam írni...:)))De tetszik még a Lilien is, az én lányaimat Cora-nak és Nadine-nak hívják.
2010. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Barbarához mit szólsz? =) Am nem akarom elvenni a kedved, de nekem a Loren nem tetszik.
2010. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lorena nagyon szép név, én biztos azt adnám, amugy még az Elizabeth az ami tetszik, de ott van még pl. Evelin, Carmen, Jacqueline (Zsaklin) az utolsó 2 nem annyira tetszik de ezek is ilyen külföldi nevek.

Amugy hol laktok ?

2010. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A Loren szerintem is nagyon szép nekem még tetszik a Lana (ha lányom lesz Léna lesz ezért tetszik a Lana is és szerintem nemzetközi hangzású)
2010. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Lorina, Klaudia, Lea, Dia
2010. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!