Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, az, ha 9 hónapos kisfiamn...

Baj, az, ha 9 hónapos kisfiamnak minden ételt adok, a tojásos, és a tejtermékekkel készült ételeken kívűl?

Figyelt kérdés
Már nem nagyon fogadja el a bébi ételeket( tejpép, tápszer). Mindíg az kell neki, amit én eszek! Reggelire megiszik 90ml tápszert jó esetben, és utána virslit adok neki kenyérrel. Ebédre azt, amit főzök, mert nem fogad el bébi ételeket.
2010. jún. 29. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már én is adtam neki mindent, tehéntejen kívül és semmi baja nem lett.Most egy éves és nem is fogad el semmit csak amit mi eszünk. Próbáltam a bébiétel de kiköpi. Még este a tápszert megeszi és ennyi.
2010. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha semmi baja tőle nem baj.Az én lányom is evett már szinte mindent ennyi idősen.
2010. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk a gyerekorvosnál, és rákérdezte, hogy nem e lesz baja tőle, és az orvos szabályosan leharapta a fejem, hogy ő még ilyet nem látott, hogy megetetem a gyereket töltöttkáposztával, meg pörköltel, meg minden féle kajával, és hogy képzelem én ezt! Csak párolt zöldséget, és tápszert, és tejpépeket adjak neki!
2010. jún. 29. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!