Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne elfogadtatni...

Hogyan lehetne elfogadtatni vele a cumisüveget?

Figyelt kérdés

Fél éves lesz, már elkezdtük a hozzátáplálást, gyümölcsöknél tartunk egyenlőre, kanállal eszik.

De cumisüvegből nem fogad el semmit, se teát, se vizet, se tápszert. ("Ne adj neki", "Nem kell neki" fölösleges köröket nem szeretném lefutni, nem térítést várok, hogy ne tegyem, jó ez így, stb. Nem akarom elválasztani sem, csak jó lenne, ha lenne alternatíva a cicin kívül is, sose lehet tudni, mi jön közbe, lesz-e elég tej, stb. És nem is ezt akarom kitárgyalni, hogyan lehet sokáig fenntartani, meg egyebek. Azt majd hozza a helyzet.)



2019. jan. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok féle cumisüveget kell kipróbálni, kitartóan kínálgatva :/ Nekünk kesz gyűjtemény van itthon, végül az egyik csak jó lett.


De szerintem kezdhetnél esetleg egyből Avent-es puha szilikonos csőrös pohárral is :) Nézz utána a lehetőségeknek a honlapjukon

2019. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Babylove, 3 féle Pepco-s (Minnie normál, Minnie szilikon csőrös, meg pici szűknyakú), Mam, Tommee Tippee, ami van itthon jelenleg, ezek nem jöttek be.

Játszócumival is próbálkoztam, Mam, Babylove, Beauty Baby (Müller), Pepco, egyenlőre repült mind a földre, mert kiköpte :/

2019. jan. 30. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Add neki pohárból az innivalót. (Nálam csak ez volt az egyetlen megoldás.) Csak arra kell odafigyelni, hogy pohárból nem úgy isznak, mint egy felnött, hanem egyszerre csak egy kortyot, ha megszokott módon akarod itatni, akkor nagy része a nyakában köt ki.
2019. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig tanulta itatópohárból is


Sima pohárból azonnal ment


Gyakoroljátok

2019. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as vagyok, nekem is csak a síma pohárral ment, mással nem.
2019. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!